Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális az ha 6hetes babám...

Normális az ha 6hetes babám egyik nap 120at is megeszik egy evéskor, másnap meg csak 40-60g-ot?

Figyelt kérdés

egyik nap nyűgös nagyon fáj a hasa többet enne,de a cicibe alig van üvegből meg nem kell neki-pedig már sokszor ivott üvegből-a teát is abból issza-de a tejet csak ciciből akarja enni.szóval ilyenkor egésznap nyűgös estére annyira éhes h nagy nehezen elfogadja az üvegből és megiszik 120g-ot is.Másnap meg mint akit elvágtak szopizik egy picit amennyi a cicibe van/nem tudom mennyi lehet/aztán alszik,felkel másféélóra múva akkor is eszik egy picit 10perc alatt lerendezi utána csak cumizik és megint alszik,és ez van egész nap.És az ilyen nyugis nap végén üvegből csak 40-60g-ot kér.Miért eszik egyik nap többet másik nap kevesebbet?Jól van ez így?

Ma reggel pl az a pici amit megevett az is kijött belőle.De amikor ébren van akkor mosolyog meg jól van szóval nem látom betegnek.Csak egyik nap ilyen másik nap meg olyan.És miért nem kell neki az üvegből az anyatej,mikor látom h éhes?


2008. jún. 6. 11:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Ráadásul a 2óránkénti szoptatás között nem érzem a bizsergést a mellemben csak amikor elkezd enni akkor van egyszer-azt megissza és annyi.Ez nem kevés???Éjszaka 8-9közt eszik aztán alszik reggel 4-5ig.Az alatt a 7-8óra alatt sincs már tele-pedig eddig még fejni is kellett akkor.Elfog fogyni a tejem?
2008. jún. 6. 11:39
 2/3 anonim ***** válasza:

szia ne aggódj a tejed nem fog elfogyni ha eddig szoptattad akkor már nem lesz gond vele

a babuci tudja hogy neki mennyire van szüksége és nem is fog többet enni hiába akarsz neki még adni

ha szopik akkor meg ne erőltesd az üveget meg a cumit se

az én kicsi lányom 5 percig szokott szopizni én is aggódtam de nem lett semmi gond most 17 hónapos és még mindig szopizik

nyugi csak magadra hallgass

sok sikert

2008. jún. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia4 Azthiszem egy kicsit összekeveredet a babád. Nem tudja mire vélni, hogy két féle módon- szopi+üveg- is jól tud lakni. VIGYÁZZ!Azt fogja választani, amelyik könnyebb.A helyes az lenne, Ha 6 hónapos koráig csak kizárólagosan szopizna. A szopcsis baba genetikailag " kódolt. Tudja, hogy éhséget, szomjúságot, rosszkedvet is lehet szopással csillapítani.ha nem akar valamit elfogadni, ne erőltesd. Mi,felnőttek sem eszünk, iszunk egyformán mindennap.Mért lenne ez a piciknél másképp.Ráadásul nagyon frontérzékenyek a csöppségek.
2008. jún. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!