Az igény szerinti szopival elértem hogy éjjel nappal rajtam van 4hetes és ordit felébred ha furdenek meg amúgy is mert így nem tudom adni rendesen a Colief cseppet sem mert azt kaja elött kéne mit tegyek jó lenne aludni is?
Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 14:59
11/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mentek a zöld kezek...!
2013. febr. 21. 11:55
12/12 anonim válasza:
Nekem is 4 hetes a kisfiam és kezdettől fogva adtunk Neki cumit (már a kórházban). Nem lett cumi zavaros és így csak 4 óránként eszik. Akkor szoktam Neki odaadni, amikor tudom, hogy evett eleget és büfizett és már majdnem elaludt a kezembe, de ha lerakom, akkor sírdogál. Szóval próbáld ki :)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!