Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy újszülött ha átalussza az...

Egy újszülött ha átalussza az éjszakát vagy napközben nagyon elaludna fel kell ébreszteni hogy szopizzon?

Figyelt kérdés
2008. jún. 2. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként szépen gyarapodik, akkor nem. Az éjszakát neked is jobb, ha átalussza, de ha fejlődi szépen, akkor biztosan eleget eszik napközben is, hát csak hadd aludjon.
2008. jún. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért úgy hat hetes koráig én felébresztettem ha már több mint 4-5 órája aludt. Igaz ez csak 2szer fordúlt elő, de tovább egy olyan picit nem szabad szerintem hagyni.
2008. jún. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 hetes a fiam, 1 hetesen nekem is átaludta az éjszakát azt hittem milyen jó baba és nem kell majd éjszakáznom. Másnap kiderült, nagyon besárgult és attól aludt annyira. Neked nem sárga? Én 3,5 óránál többet még most sem hagyom aludni, igaz nem is nagyon szokott, hiszen 1,5-3 óránként ébred, hogy szopizzon.
2008. jún. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egy jol alvo babát nem szabad felébreszteni nekem ezt mondták és így is van. az én kislányom 3hetes és kezdetektől átalussza az éjszakát (7órát)és nem kel fel szopni mondjuk este többször kéretőzik cicire mint nap közbe szal sztem jol belakik. napközbe is alszik egyszer 4orát. gyarapodik a sulya az a lényeg! volt h megébresztettem de annak csak nyügösség volt a vége és szopizni se akart, ők tudják mikor éhesek szomjasak!!!
2008. jún. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy újszülöttet állítólag 5 óránál tovább nem jó hagyni kaja nélkül. 6 hetes kor után rá kell bízni, kérni fogja.
2008. jún. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk volt többször is, hogy 6 órát aludt már első perctől ahogy hazajöttünk a korházból, soha nem költöttük fel és mégis szépen gyarapodik. Sőt egy kiegyensúlyozott, nyugodt baba. Szerintem ha nő úgy is, hogy nem kötlöd fel, kell hagyni aludni. A korházból amúgy minket úgy engedtek haza, hogy igény szerinti szoptatás és éjszaka ha kialussza a 6 órát az nagyon jó, ha nem, akkor pelucsere és nagy fények nélkül egy rövid szopi majd vissza a kiságyba. És működik, habár peult azért általában cserélünk. Jó babázást!
2008. jún. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!