Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan kell kifőzni a mellszív...

Hogyan kell kifőzni a mellszívót, és a cumit, ilyesmit?

Figyelt kérdés

Forró , lobogó vízben kell, és mennyi ideig, és kell önteni bele valamit? Hipót, citromsavat vagy ecetet mondtak, de nem merem kipróbálni.

Vagy elég, ha csak főzöm. Nem szeretnék vegyszert használni. Utána hogyan tároljam amíg nem használom?

Meddig marad steril, ha például csak neylonba teszem el?

32 hetes kismami



2008. máj. 30. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám 3 gyereket nevelt fel és mindnyajunknak kifőzte a cumisüveget,cumit,de csak 3-4 honapos korunkig.Ő 30percig főzte sima vízben,utána egy tálcára rakta(tálcán egy pamut ruha volt)kihülni ,ha kihült mehetett bele a kajcsi.Tehát nem sokkal evés elött főzte.

Lehet,hogy kicsit macerás,de olcsó medoldás,manapság vannak fertötlenítő folyadékok stb.-az sem lehet rossz.Mindnék a hátán ott a használati utasítás.

Vegyszereket semmiképp ne használj,többet ártasz mint használsz velük.

Boldog heteket!:-)

30hetes kismama

2008. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló vagyok.

remélem tudtam kicsit segíteni:-)))

2008. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ajanlom az Avent mikros sterilizalot, 2 oerc alat steril lesz, es meg orakig steril a benne levo.

Forro gozzel sterilizal, 6 e Ft.

2008. máj. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én nekem is anyum kifőztem csak simán mindig,ne rakj bele mástpláne hipót vagy ilyesmit!!!Én félek a sterilizáló folyadékoktól is sztem azok is kemikáliák-vegyszerek,mi Tommiee Tippee sterilizálót vettünk-mikrós,kb 6perc-sztem 2perc alatt nem sterilizál semmit az a másik...és ehhez adtak még 2cumisüveget is ajándékba.7000ft volt.
2008. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jah és azért vettünk mi is sterilizálót,mert amúgy is origi edényt kellene-ajánlott használni a babának és sztem az sem olcsóbb..
2008. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!