Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Érdemes-e pénzt áldozni még a...

Érdemes-e pénzt áldozni még a More Milkre is?

Figyelt kérdés
Átl alkatú, de 90 Cméretekkel "megáldott" vagyok. az első babámat 7hónapig szoptattam, de már 3hósan pótlást is kapott. Nem volt elég tejem, bár ittam literszám a laktoherbet, két marékkal az urtikát, legeltem minden tejserkentő növényt, és 2óránlént fejtem. Szeretném megtudni érdemes-e ezt még kipróbálnom, vagy nekünk tényleg kevesebb tejcsi jut mint a kisebb ciciseknek? :)
2008. máj. 27. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a kicsi cicisek táborába tartozok, az első fiam születése után jött az összes tejserkentő tea, minkét oldalról szoptatás...stb, a fiam a 20-dik naptól pótlást kapott, 6 hetes kora után már csak tápszert evett.

A második fiam születése előtt olvastam a More Milkről, meg a homeopátiás bogyókról. Én eszem az Urticát, meg a Ricinus Communis 5CH-t, meg a More Milket. A kicsi 6 hetes, igény szerint csak szopik, és én rettentő boldog vagyok. Nekem megérte megvenni, mert az első szülés után nagy kudarcként éltem meg a szoptatás sikertelenségét.

Hogy meddig tart azt nem tudhatom, de nagyon bízom benne hogy kitart a tej még egy jóideig.

2008. máj. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Én is úgy gondoltam, hogy ezt még bevállalom, annyi hüjeségre ad feleslegesen pénzt ki az ember, csak megerősítést szerettem volna. Nagyon remélem hasonló örömökről számolhatok be én is majd! Még annyit, szülés után rögtön szedni kezdted, vagy csak belöveléskor?
2008. máj. 27. 08:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is elég nagy a cicim, de bőven van tejem. nem függ össze a méret a tejmennyiséggel. Én semmit nem szedek, csak igény szerint és KIZÁRÓLAGOsAN szoptatok, ennyi a titka. Még egy korty vizet sem adtam, ja és se cumi, se cumisüveg! Nekem bevált..
2008. máj. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én szülés után 1 héttel kezdtem el szedni.

Sok sikert kívánok!!

Az első válasz írója

2008. máj. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!