Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ket hete szedem a More Milket,...

Ket hete szedem a More Milket, de meg mindig csak 25 ml-t tudok lefejni. Miert?

Figyelt kérdés
Vagy nem fejek jol? Elektromos NUK mellszivom van...
2009. aug. 17. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Most kezdted a szoptatást?

Az első 2-3 hétben én is csak nagy kínszenvedéssel tudtam összehozni 30-40 ml-t, pedig ittam szoptatós teát.Fejtem szorgalmasan minden etetés után, pedig volt, hogy csak

10 ml "jött le" 10 perc alatt.(kézzel fejek, nekem könnyebb) Aztán egyszercsak több lett a tejem. Most 4 és fél hónapos a kisfiam, csak anyatejes, még leadni is tudok tejet.

Igyál sok-sok folyadékot! Én úgy vettem észre, hogy ha egy nap kevesebbet iszom, akkor a tejmennyiség is csökken.

Az elektromos mellszívók jók, csak még egy kis kitartás és meg lesz az eredménye.

2009. aug. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a babádnak elég a tej,nem baj ha nem tudsz kifejni.

Növelni akarod a tej mennyiségét?

Nem régen szültél?

2009. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mert a babád kiszivja és jol lakik:))
2009. aug. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok,


igen, növelni szeretnem a mennyiseget, mert BEBA-val potlast kell hogy adjak, mert sokszor sir, hogy ehes...

Ezert vagyok kisse türelmetlen, es varom, hogy mar több tejem legyen. Amugy 3 hetes a babam, es az elsö valaszolonak köszönöm a sorait, mert adott egy kis remenyt. Barcsak nekem is beindulna....

Köszönöm a többieknek is a valaszokat. :)

2009. aug. 19. 22:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!