Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az Urtica Urens 5CH-t tejserke...

Az Urtica Urens 5CH-t tejserkentés céljából mennyi ideig lehet szedni? És mennyit ajánlott egy nap?

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:

3x5

3 hétig, utána 1 hét szünet (na ezt nem tudtam....)

2012. nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2*5 bogyó, a szünetelés mint ahogy az első írta :)

3*5-öt én csak az elején szedhettem (homeopata orvos javaslatára), míg be nem indult az üzem.


egy ismerősöm együtt szedi a Ricinus Communissal, és állítólag nagyon bevált neki.

2012. nov. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm!

A lányom 2 hetes és érezhetően egyre kevesebb a tejem (mérem az evéseit és a gyarapodását is, innen is tudom).

Valahol azt olvastam, hogy 2 napig 3*5 golyó, majd 2 napig 2x5 golyó és 3 napig 1*5 golyó, majd 1 hét szünet. Az első 2 napban volt is elég tejem, de mikor csökkentettem akkor a tej is kevesebb lett.

Ezek szerint nyugodtan mehet még így az elején a 3*5 golyó?

2012. nov. 20. 20:58
 4/7 anonim válasza:
49%

Nekem azt mondta az orvosom,hogy 5 napig lehet szedni 3szor 5 golyót és utána 2 nap szünet. Majd utána lehet ugyanígy folytatni . Én így szedem és van sok tejem.


2 hónapos kislány anyukája

2012. nov. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézd csak milyen érdekességet találtam:

[link]

2012. nov. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Én is ezt az 5 napos kúrát hallottam, azt próbáltam, de inkább csak szinten tartja a tejmennyiséget, én meg növelni szeretném. De lehet akkor inkább szert váltok, hátha úgy sikerül. :)

2012. nov. 21. 22:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyit megér :) Ezt az Alfalfát én is beszerzem holnap :))
2012. nov. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!