Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szeretném 12 hós kislányomat...

Szeretném 12 hós kislányomat elválasztani. Már csak 1x szopizik. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
2008. máj. 24. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarod?
2008. máj. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán valahogy próbáld neki elmagyarázni, hogy ő már nagylány, és már nem kell ez neki. Persze nem fogja teljesen érteni, meg biztos kicsit nyűgösebb lesz pár napig, de egy hét múlva már eszébe sem fog jutni. Legyél nagyon kedves de következetes, mert különben sose fogja abbahagyni, illetve jobban rögzül benne a negatív emlék és még évek múltán is fájdalmasan gondol majd rá. Ha másnap eljön az ideje és kéri, akkor próbáld valamivel elterelni a figyelmét, vagy bújjatok össze csak úgy egy kicsit. Sok sikert és kitartást!
2008. máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.Én leragsztottam a cicim, és mondtam hogy leharapta a boci.Igaz a lányom már 2 éves volt.Könnyebben megértette.

Ha nem muszály szerintem hagyd még .

2008. máj. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!