Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha a Babámnak kevés lenne az...

Ha a Babámnak kevés lenne az anyatej, akkor aludna szopi után?

Figyelt kérdés
2008. máj. 22. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
vagy igen vagy nem.de lehet,hogy nem sokáig:(
2008. máj. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert nagyon apadóban vana tejcsim, és a mérleg szerint kevés jut a 4 hetes Babámnak, de szopi utám mégis bealszik 1-2 órára.
2008. máj. 22. 15:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd,hogy elapadjon a tejcsid,igyál Lactoherb teat,gyogyszertérban lehet kapni,az tuti segit és egyél rendesen.(Nem kellene a picit még tápszerezni,túl kicsi ahhoz föleg ha volt-van tejcsid...)

1.válaszoló

2008. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
laktoherbet ne igyál, ha nem akarod, h fájjon a hasa (bocsánat, az előző válaszolótól) én az urtica urensre szavazok, nekem is úgy bedurrantak tőle a melleim, h jön a tejci rendesen, néha még fejni is tudok. Jaaa, és eddig a kisbabám talált el a pisijével, mostanában én vezetek, mert a cicim spriccol, és eltalálja sokszor szegénykém arcát :) Na viccen kívűl, téynleg ez segít, ha nem akarsz szedni semmit, akkor ügyelj nagyon a folyadékbeviteledre, többet igyál, egyélmint eddig. Pl jó sok levest, üdítőt(vizet, 100százalékos gyümilevet..stb) Sok boldogságot!
2008. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is laktoherb teát ittam, és nem fájt tőle a babám pocakja. Meg rengeteg tejem lett az alkoholmentes sörtől. De szerintem se hagyd elapadni, fejjél sokat.
2008. máj. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ittam a laktoherbet szedtem az urtikát, nekem egyik sem vált be! Szoptattam és fejtem, végkimerülésig. Így sikerült 7hónapos koráig kihúzni, de végig elég kevés volt a tejem. 4hónaposan már tápszerezni is kellett a szopik mellé. Szerintem csak kitartás, lesz ott még egy kicsi tej annak a tökmagnak, de ha nem alakul a súlya rendesen az orvos úgyis pótlást fog javasolni.
2008. máj. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a baba? Miből gondolod, hogy fogy a tejcsi?

Ezek fontos körülmények :)

Önmagában a teák, bogyók nem segítenek, csak ha gyakoribb szopival társulnak, eszel-iszol eleget, és pihensz is!

2008. máj. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

2 hónaposak vagyunk, és 6270 grammot mértek tanácsadáson 3 napja. A védőnő kiszámolta, hogy kb 900-950 gramm tejcsit kellene egy nap (24 óra) alatt szopiznia összesen, de a Picúrkám csak 600-700 grammot eszik.

Volt ezelőtt, hogy 180-grammot tudott szopizni egy mellből, most meg 70-90-et is alig kettőből és nem lakik jól. Persze szinte óránként eszik nappal. (Éjszaka viszont elalszik este 10-kor, és reggel 5-kor ébred.)

2008. máj. 23. 08:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a babád kiegyensúlyozott, pisi, kaki elég, nem kell méregetni. Emiatt apad el a tej, mert sokan iylenkor hozzátáplálnak.
2008. máj. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!