Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatok, tegnap megittam...

Szoptatok, tegnap megittam egy üveg vörösbort, lesz baja a 4 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 09:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
egy üveggel? :-O komoly? ha szoptatsz nem kellene inni.ha azt írod egy pohárkával azt mondom oké az még belefér,na de egy üveggel????!!!!nem tudom lesz-e baja val színű nem,de többet ne csináld ezt.:-/
2012. okt. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Egy üveggel?? Van huzatod, nem mondom... :D Baja nem valószínű, hogy lesz tőle, de azért szoptatás alatt próbáld magad visszafogni.. (Esténként 1 pohárka belefér)
2012. okt. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Így ne szoptasd a babádat! 1 üveg az rengeteg! Fejd le a tejet és öntsd ki, majd talán a következő adagból már kaphat... ilyet ne csinálj, mert minden átmegy az anyatejbe, ezt semmi nem szűri, rosszabb mintha terhesen tetted volna ugyanezt mert ott legalább ott van a méhlepény! 1 max 2 kis pohár még belefér de ez már nem!!! Gondolom be is rúgtál tőle...
2012. okt. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Egy üveg??? Nem egy pohár?? 1 pohár még belefér, de egy üveg az nagyon sok, ilyet ne csinálj, mert nem tesz jót a kicsinek.
2012. okt. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Ajjaj, e közegben ilyen kérdést feltenni. :D Te tudod. :))
2012. okt. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy fél pohár, max. 2 dl, esetleg ennyit, de azt sem minden nap, hanem alkalmanként! 1 l az nem kevés.
2012. okt. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
A 0%-os válaszoló vagyok. Nem véletlenül írtam. Alig pár napja egy kismama úgy ki lett osztva az oldalon, mert két kis pohár vörösbort megivott, hogy alkoholista, drogos, stb. lett a hasznos válaszokra értékelt hozzászólók többsége szerint. Majdhogynem gyilkosnak titulálták ki szegényt. Innentől kezdve azt gondolom, itt tilos ilyen kérdést feltenni, hacsak nem akarja magát keresztre feszíttetni a kérdező. Most pontozhattok le még egyszer. Csak mert őszinte vagyok. Mert ma ilyen kérdés is van. :)
2012. okt. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

3-as vagyok. Én is válaszoltam annál a kérdésnél hogy semmi baja nem lesz a pocakjában a babának. Az két kis pohár vörösbor volt. Viszont itt 1 ÜVEG borról van szó!!!! Te elolvastad a kérdést kedves utolsó???? Vagy nálad ez tök természetes hogy vedelsz a 4 hónapos anyatejes gyerek mellett??????

Nagy különbség van 2 kis pohár meg 1 üveg között, HATALMAS különbség!!!!!!!!

2012. okt. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3%
Nem természetes, kedves utolsó, de látom a mocskolódás itt is kijön. :) Mókás vagy, ahogy fröcsögsz. :) Szerinted a felső kérdés mennyire komoly? :))
2012. okt. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Kamu kérdés.

Egyébként nem fröcsög, csak ANYA és korrekten megmerte írni, hogy aki ilyen mennyiséget megiszik az egy állat és nem anya. Na most engem is elítélhetsz.

2012. okt. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!