Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hetes a babám, de nagyrészt...

3 hetes a babám, de nagyrészt tápszeres, mart sajnos nincs elég tejcim, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csak 30-40 g tejci jön össze két ciciből órák alatt, ezért tápszeres lett a babókám. Azóta szépen el is kezdett gyarapodni. Próbálom azért mellre is tenni, mert igazán az nyugtatja meg, még ha keveset is tud szopizni. Mindent kippróbáltam már (tejserkentő kapszula, Laktoherb tea), de nem lett több a tejem. Ha azért mellre teszem ez a kis mennyiség megmaradhat még egy darabig? Jó lenne , ha tudnék neki adni egy kis anyatejet , meg "cicizés" után jobban is alszik. Előre is köszi a válaszokat!!!
2008. máj. 16. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hülyén hangzik, de állítólag ha sörhabot kanalazol, mondjuk a párod söréről leeszed a habot, az serkenti a tejtermelést.
2008. máj. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Próbálj alkoholmentes sört inni,napi 1 pohárral.Próbáld minden szopi után fejni,me´gha csak pár csepp is jön belöle.Talán segíteni fog.próbáld a baba´dat minnél sürübben cicire tenni,az segít a legtöbbet,mert a tejcsi java re´sze szopi alatt termelödik.

15 hetes kislány anyukája.

2008. máj. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az alkoholmentes sört kipróbálom, mert az eddig kimaradt!:)Hátha....
2008. máj. 16. 11:39
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Így van, sokat-sokat tedd cicire akkor is, ha úgy érzed, nincs benne semmi. Nem baj, csak szívja sokat. Ettől termelődik leginkább a tej. Ha fél óra múlva megint kéri, nem baj, add oda neki, válts sokszor cicit szopi közben.

Írj neki is, biztos vagyok benne, hogy tud segíteni:

[link]

2008. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélj egy szoptatási tanácsadóval, lehet, hogy tud segíteni. Akivel én beszéltem, azt ajánlotta, hogy naponta 2x fél óra: mama félpucéran, bébi pelusban.

Azt mondta, volt olyan anyuka akinek ez bejött, mert a tápszeres csemete azóta már szopizik.

Sok sikert!

2008. máj. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocsi azt lehagytam, hogy összebújva mama és bébi.
2008. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is ez volt a gond. Segített egy homeopátiás gyógyszer, napi 3-szor 5 bogyót vegyél be az Urtica Urens 5 -ből. Szinte minden gyógyszertárban lehet kapni! Nekem nagyon bevált, azóta már fejem is a tejem, csak estére kiegészítőnek kap tápszert.
2008. máj. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a tippeket!
2008. máj. 16. 18:02
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne add fel!Minden kezdet nehéz azt mondják. Sűrün tedd cicire, fejjél amikor csak tudsz, akkor is ha nincs benne semmi. Homeós bogyót próbáltál?Nekem jó volt, a többi nekem se volt hatásos.

Kitartás, ha mindig cicizteted, lesz etejed.

2008. máj. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
urtica urens!!!!! tuti beindul a tejecske!!
2008. máj. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!