Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kevesebb a tejem estére!...

Kevesebb a tejem estére! Miért jóval kevesebb? Más is van így vele?

Figyelt kérdés

Reggel 120-130-at szopik, míg estére csak 70-80 g-t.A nap folyamán folyamatosan csökken. Mitől van ez?

Mindkét ciciből szoptatok egyszerre, amúgy szépen hízik, mégis aggódom, hogy nem lesz majd elég neki.

5 hetes kisfiú anyukája


2009. júl. 20. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eu igy van mindenkinél, ne izgulj. Figyelj rá, hogy mindig eleget igyál, mert folydék nélkül nincs elég tej.
2009. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, természetes, ahogy fáradsz a nap során, csökken a tej, de ez nem gond a gyereknek!
2009. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj. Az anyatej összetételében és mennyiségében is folyamatosan a baba igényeihez igazodik. Amíg látod, hogy szépen gyarapszik a baba és naponta 4-5 pisis pelus van addig nincs gond.

2009. szept. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hallottam hogy estére azért kevesebb a tej mert éjszakára sokkal zsírosabb és táplálóbb a tej! Ez butaság lenne?
2009. szept. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám,megspékelve mostanában egy esti,késő délutáni sírással amit a tejhiánynak ,illetve a bébi türelmetlenségének tudok be,mert nem jön olyan gyorsan a tej ,mint amikor tele vagyok.
2009. szept. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A tej délutánra, estére kevesebb de zsírdúsabb ,laktatóbb.

Ilyenkor gyakrabban szopizhat,betankol éjszakára.

2009. szept. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!