Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Herpesz jött a számra. Szoptat...

Herpesz jött a számra. Szoptathatom így a babámat? Nem fogja elkapni vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kijött elég sokszor szoptatás alatt.Nem lesz semmi baja,de ne puszilgassd!!!!
2012. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoptattam úgy, nem lett baja, inkább az volt kemény, hogy napokig nem puszilgathattam meg az édes kis pofiját :(

A herpesz csak akkor lenne gáz, ha a melleden van....

2012. júl. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kri76 válasza:

Tapasztalatom szerint így terjed a herpesz: beleiszol egy üvegbe/pohárba, és más utánad iszik ugyanabból.

Ha kint van éppen (váladékos, nem a heg, amikor már majdnem elmúlt), akkor puszival, csókkal.

Saját herpesz pedig akkor terjed tovább, ha szétnyomják a levét.

Hallottam már száj-, fenék-, szem- és nemiszervi herpeszről.

2012. júl. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kri76 válasza:
Még eszembe jutott valami, nekem félévente 1x min. kijött, amikor legyengült az immunrendszerem, rendszerint akkor. Mióta egy szuper multivitamint szedek, azóta egyszer sem jött ki, szóval ezt ajánlom.
2012. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ROBERT 71 válasza:
2012. aug. 1. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!