Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Úgy gondolom, hogy nem eszik...

Nikolett851127 kérdése:

Úgy gondolom, hogy nem eszik eleget a 4 hónapos babám. Mostanában kevesebbet eszik az eddig megszokottól:160-180ml helyett 120ml-ket eszik leginkább. Most a súlya sem gyarapodott egy hét alatt. Mi lehet az oka? Van valakinek ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés

2012. júl. 28. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Tápszeres? Védőnő, gyerekorvos mit mond? A gyerek amúgy nyugodt, jókedvű?
2012. júl. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Anyatejes a kicsi lányom. Valamikor megeszi a 180ml-t, valamikor a 120ml-t is alig. Azt mondta a doktor, hogy nem egyformán esznek és egyik héten többet, másik héten kevesebbet hízik. Ha jól tudom 400g-ot kell minimum híznia egy hónapban. Az megvan végülis. Csak félek, nehogy visszaessen a súlya.
2012. júl. 29. 09:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagy melegben minden baba kevesebbet eszik, az én 4 hónaposom is inkább csak iszogat pár kortyot, mostanában majd szétreped a cicim...

Az, hogy a könyv mit ír, egy dolog. A mi gyerekorvosunk mondta, hogy az ő saját gyereke sem gyarapodott az előírt tempóban, mégis felnőtt. Szóval ezen ne aggódj. Ha kiegyensúlyozott, nem sír, láthatóan nem éhes állandóan, akkor nincs baj.

Ne méregesd. Tök felesleges, csak magadat stresszeled.

2012. júl. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen azt észrevettem, hogy magam stresszelem mikor méregetem. :-))Szerencsére nem sírós, jókedvű baba. Erőltetni nem akarom neki, mert csak sír tőle.
2012. júl. 30. 09:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!