Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha a kisfiam nem szopizza ki...

Ha a kisfiam nem szopizza ki az összes tejet a mellemből, mindig ki kell fejni utánna?

Figyelt kérdés
Így állandóan szaporodik a tejem?
2012. jún. 25. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idős, mert ha még pici akkor megoldható hogy többször teszed cicire, ha nagyobbacska akkor igen mindig fejj le és akkor szaporodik a tejed.
2012. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2 hetes a babám, de nem szeretném ha szaporodna a tejem, van így is bőven.
2012. jún. 25. 14:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Én az elején csak akkor fejtem egy kicsit, amikor szét akart durranni a cicim, és akkor is csak annyit, hogy épphogy megkönnyebbüljön a mellem.

De ez max. 3-4 hét volt, utána soha nem fejtem, mert szerencsére volt elég tejem, és miután beállt a kereslet-kínálat azután nem is feszült már a mellem (még akkor sem ha nem szopizta ki a babám teljesen).

2012. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

első vagyok!

Bocsi azt hittem szaporítani akarod!:)

Akkor viszont tényleg csak akkor fejj ha nagyon veszít és fáj, és egy idő után beáll a megfelelő mennyiségre és majd annyit szopizik amennyi kell neki.

2012. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Így nem fog begyulladni a mellem, hogy sohasem üres? Szopi után még 10-30 ml le tudok fejni.

2012. jún. 25. 15:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahogy írta a 3-as beáll a kereslet-kínálat és nem fog begyulladni, addig míg érzed hogy feszít addig fejj.
2012. jún. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én sosem fejtem rá,szépen magától beállt mindig a kereslet-kinálat.ha nincs rá szükség feltétlenül,felesleges macera szerintem,persze ha szaporitani kéne, vagy ilyesmi a legjobb módszer a szoptatás mellett rá!
2012. jún. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xStefix ***** válasza:
Általában akkor lesz tejcsatorna-elzáródás (és abból esetleg gyulladás), ha túl sok tej van, illetve nem ürül elég gyakran a mell. Az, ha pártíz mili benne marad szopi után, nem szokott gondot okozni, sőt, pár nap után így apad vissza a tej a szükséges mennyiségre.
2012. jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!