Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák nektek is püfföli a...

Anyukák nektek is püfföli a picitek a cicit ha nem jön azonnal a tej belőle? A kezével csapkodja, rángatja a ruhátokat? Türelmetlen? 3 hónapos

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
De édes lehet! :))) Az enyém nem csinált ilyet, de ő helyette tekergeti a másik cici mellbimbóját folyton. Az nekem nagyon zavaró.
2012. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Enyém csak hisztizik ha nem adom azonnal mikor megéhezik.
2012. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:) Milyen okos!Ha a másikat tekeri akkor stimulálja és jobban hamarább jön abból amit szopizik.De mondjuk nagyon tud fájni mert már erős a szorításuk.
2012. jún. 23. 22:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is 3 hónapos, és pont ugyanezt csinálja. Este főleg...szerintem türelmetlen.
2012. jún. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen én is arra gondolok hogy türelmetlen mert estére talán nincs olyan mennyiségű tej?Kezdek aggódni,most nyafogott is rajta lehet hogy nem lövelt be neki annyiszor ahányszor szerette volna
2012. jún. 24. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!