Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A babám ha befejezte az...

A babám ha befejezte az evést, cuminak használja a cicit. Egy ideig engedem is, aztán elveszem. Ilyenkor elkezd sírni. Hogyan tudnám erről leszoktatni?

Figyelt kérdés
Képes lenne órákig a cicin lógni, van hogy félóránként kéri, nem tudom másképp megnyugtatni. A játszócumi nem igazán vált be, hamar rájön, hogy átverés. Amúgy sem vagyok híve a cuminak, de nem volt jobb ötletem. Még csak 4hetes, de egyre nehezebb ez nekem. Félek, hogy később még rosszabb lesz.A mellbimbón egyre jobban fáj, de hiába is kenem be, ha félóránként újra mellre teszem a babát.
2012. jún. 19. 08:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szerintem jól van mellen, csak a sok szopizástól felázik a bőr. Én még nem vagyok "megedződve".
2012. jún. 25. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!