Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek, hogy elapadjon a...

Mit tegyek, hogy elapadjon a tejcsim?

Figyelt kérdés
Mióta eszünk pürés ételeket nem akar szopizni és hiába fejem és cumisüvegből adom akkor sem kell neki.Nagyon rossz érzés, hogy így szakad el tőlem, viszont a cicim nagyon fáj és csomósodik!!Segítsetek!Köszi.
2008. ápr. 19. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Hideg vizes borogatást szokták ajánlani, egy ideig kerüld a forró fürdőt, inkább csak langyos vízben zuhanyozz.
2008. ápr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azok a homeopátiás szerek, amik alacsony potenciában serkentik a tejtermelést, magas potenciában apasztanak.

Tehát próbáld ki a következő szereket: Urtica Urens, Ricinus Communis, de arra figyelj, hogy magas potenciát vegyél belőle: 30 Ch-sat, ha alacsonyabbat adnának a patikában, azt ne vedd meg, mert az serkent.

Napi 2-3x 5 golyócskát kell elszopogatni mindkettőből, egyszerre a kétfélét (összesen 10 golyót) is nyugodtan beveheted.

2008. ápr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Hideg vizet ne! Pont, hogy a forró zuhany a jó.
2008. ápr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam már a hideg vizes borogatást, hogy az elapasztja....
2008. ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A forró zuhany a serjkentésre jó! Azért is nem ajánljálk a babaúszást a szoptató anyukák, mert a hideg (hűvös) víz elapasztja a tejet.
2008. ápr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Masszírozd a csomókat, borogasd hideg vízzel, és csak annyit fejjél, ami minimálisan szükséges. Így is eltarthat akár 40 napig is, mire teljesen elapad.
2008. ápr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elvileg, ha nem szoptatsz akkor elapad. de én úgy tudom, gogy a védőnő tud adni olyan tablettát, amitől elapat, és nemlesznek fájdalmaid sem.
2008. ápr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!