Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hány napig hordasz egy szoptat...

Hány napig hordasz egy szoptatós melltartót, milyen gyakran mosod?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 20:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Örömmel olvasom hogy egyeseknek mekkora gardróbjuk és ruhatáruk van ;)
2012. ápr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 xStefix ***** válasza:

Akkor én is ritkaság vagyok, mert esetenként több napig hordom az itthoni pólóimat? Persze ez attól is függ, mit csinálok, mennyire van meleg... ne már, szerintem mindenki érzi, mikor van itt az ideje a váltásnak. ;)


Kérdező, szerintem, ha melltartóbetétet is használsz, hordd nyugodtan 2-3 napig is, ha még tisztának érzed ekkor is. (Ez mondjuk attól is függ, hány darabod van összesen.) Persze ha átnedvesedik, akkor kell a tiszta.

De, ha valamiért jobban oda kell figyelned a higiéniára (korababa, tejleadás, mellbimbó-probléma, fájdalom, seb stb.), akkor szükség lehet arra, hogy mindennap cserélj, akár többször is.

Érzéssel. ;)

2012. ápr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát látom én vagyok a kisebbség, aki minden nap tisztát vesz mindenből. Fura... azt gondoltam eddig mindenkinek ez a normális. Fel sem merült bennem, hogy másképp kellene. És igen, több melltartóm van, kb. 5 db. Hiszen azért nem egy hétig kell, most egy éves a fiam...
2012. ápr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!