Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt ha nem jelentk...

Szoptatás alatt ha nem jelentkezik a vérzés, akkor a spirált nem is tudják feltenni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert a spirált csak menstruációkor teszik fel, vagy közvetlenül szülés után, bár akkor nem ajánlják, mert kilökődhet anélkül, hogy észrevennéd. El kell menni a nőgyógyászhoz, ő csinál egy rákszűrést, szólsz, hogy spirált szeretnél, ő felírja, te megveszed és visszamész ha megjön a mensid, a 4-5. napon, még mielőtt teljesen elmúlna.

Nekem pont egy éve tették fel.

2012. ápr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi!A rákszűrés már megvolt, felírta a spirált, de azt el is felejtettem megkérdezni, hogy mi van akkor, ha egy évig szoptatok.Akkor nem lesz addig feltéve?Na, akkor ki sem váltom mostanság.

Köszi szépen!

2012. ápr. 18. 17:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kiválthatod, eláll évekig, viszont az ára percenként változik. Mensi nélkül nem teszik fel, azt mindenképpen meg kell várni.
2012. ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még annyi hogy nekem pont 9 hónappal a szülés után jött meg és még utána szoptattam másfél évig, tehát amikor feltették még javában szoptattam és mellette rendesen menstruáltam.
2012. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eddig nem jött meg.Lassan 3 hónapja szoptatok.Abban igazad van, hogy drágulhat.
2012. ápr. 18. 22:38
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom aktuális-e még de ez egy marhaság!

Tegnap tették fel nekem a ciklusom 11. napján mensi nélkül minden gond nélkül! Még csak nem is fájt nagyon, csak kellemetlen volt, mint rosszabb mensis görcs.

2012. jún. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Az a marhaság, hogy van olyan orvos, aki mensi nélkül tesz fel spirált...

Nincs is nyitva olyankor a méhszáj, akkor hogy tudta feltenni?? Szétfeszegette a méhszájadat? Ilyen esetben nem sok jót jósolok a spirálodnak, mert amikor majd menstruálsz majd kipottyan a helyéről...

2012. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Butaságokat beszélsz.

Simán fel lehetett tenni, ki se fog potyogni, viszont te másokat félrevezetsz a tudatlanságoddal.

2012. júl. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Aki tudatlan, az te vagy. Nem hiába lett a válaszod 0%...

Ha utána olvasol bárhol, mindenütt azt írják, hogy mensikor tesznek fel spirált, mivel csakis akkor nyitott a méhszáj. De, ha te okosabb vagy, mint a nőgyógyászok, ám legyen. Nem az én méhszájamat tették tönkre, hanem a tiédet. ;)

2012. júl. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!