Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Duphaston szedésének abbahagyá...

Duphaston szedésének abbahagyásakor mikor jelentkezik vérzés? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Clostilbegytet és duphastont szedek, a clostit ugye a ciklusom elején 2-7. napig, a duphastont a 15-25. napig rendelte szedi az orvos. Tegnap volt 25. nap, tehát tegnap vettem be elvileg az utolsó duphastont,az ovulációm - LH teszt szerint - későn, alig pár nappal ezelőtt volt. Az a kérdésem, hogy most a duphaston abbahagyásával pár napon belül jelentkezni fog a vérzés? Ez nem szakíthat meg esetleg egy nagyon korai terhességet, illetve a beágyazódást? Vagy vérzés csak akkor jelentkezik, ha nem jött össze a megtermékenyülés?
2011. dec. 6. 18:28
 1/5 Grófházy ***** válasza:

nekem az elhagyás után a 3.napon jött meg.

Ugyanolyan volt mint máskor

Próbálj meg csinálj egy tesztet,mert ha babás vagy,és esetleg progeszteron elégtelenség az oka,hogy nem marad meg a baby,akkor szednen kellene tovább.

Én emiatt 2 babám veszítettem el.A véreredméynyeim mindig jók voltak,így nem gondoltuk,hogy progielégtelenség lehet a gond.

Aztán vissza kellett mennem Uh-ra,és akkor látta a doki,hogy a sárgatestjeim majdhogynem teljesen összezsugorodtak,így sürgősen 3*1 Duphastont írt 12 hétig+ Crinone hüvelygélt,és sikerült!!!

A kis ficánka már nagyon mocorog a pocimban


írd meg mi lett teszt

Üdv

2011. dec. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! A mai nap a harmadik, nem jött meg. Ha holnap sem, akkor tesztelek! Mindenképpen megírom mi is van! És gratulálok a babához!!
2011. dec. 8. 21:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam tesztet, negatív :( Az 5. napon vagyok a duphaston abbahagyása óta. Reménykedem, hogy korai tesztelés volt és lehet még baba! De jó lenne!
2011. dec. 10. 16:07
 4/5 anonim ***** válasza:

szia, én szedtem 5 napig 8 hetesen, utána másnap véreztem két napig most meg három hónapos a gyönyörűszép kislányom:)


te hogy állsz?

2012. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hmm, én is PCO-ra kaptam,mert babát szeretnénk. Én ma szedem be az utolsót, még nem jött meg, se pecsételő sem semmi. Elvileg ha megjön, 5.napon kell a clostyt beszednem...3napja csináltam terhességi tesztet, negativ. szóval én nem értem az egészet.... mindenkinek máshogy, másra adják, más adagolással...
2012. jan. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!