Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensi szerű hassfájás már a...

A mensi szerű hassfájás már a vérzés előjele, igaz? 13-ára nem várjuk!

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Eddig is éreztél ilyet?


Én minden mensi előtt éreztem hasfájást, enyhe görcsöket.

Akkor is mikor már terhes voltam! Épp ezért azt hittem meg fog jönni, de nem így lett.

Szóval a beágyazódáskor és a mensi előtt is lehet tök hasonló az érzés, így nem lehet azt mondani, hogy ez egyértelműen kizárja vagy igazolja a terhességet.


Még bármi lehet ebből.

2011. dec. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem a mensi-szerű fájdalmakból baba lett, 2 nappal nemvárt előtt már halvány pozival. Szorítok, hogy Te is így járj, azt hittem, megjön, annyira olyaqn érzés volt, (el is tartott még pár hétig), de mára az egy hónaposom édesen szuszog az ágyikójában... (ja, az első szülési fájások is olyanok voltak, mint egy mensis görcs)
2011. dec. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem pont olyan volt, mint máskor mensi előtt. Úgyhogy ez vagy igen vagy nem, de egy héttel korábban ne akarj bármit is érezni, jó esetben most ágyazódik be.
2011. dec. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előttem szólóknak, 13.-a még nagyon messze van. Lehet hogy beágyazódás, lehet hogy menzi készülődik. Szorítok neked!
2011. dec. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Gondoltam,hogy nem jelent "semmit"!Amúgy csak aznap,pontosabban akkor szoktam görcsölni amikor megjön,de ez nem görcs,hanem az a "fura" feszülés,húzás....na mindegy ,ha baba akkor ott lesz úgyis majd:)

Köszönöm hogy válaszoltatok!

2011. dec. 6. 17:09
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem annyira görcsölt a hasam, hogy aludni nem tudtam és gyógyszert is be akartam vanni, de lusta voltam felkelni. Még jó, mert egyszer csak elmúlt a fájdalom (néhány nap múlva, addig minden nap görcsölt) és akkor csináltam egy tesztet, ami pozitív lett. Totál meg voltam győződve, hogy meg fog jönni :D
2011. dec. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amikor én teherbe estem én is azt hittem, hogy meg fog jönni mert több mint egy hétig görcsöltem. Végül a 38-ik napon egy szép pozitívat teszteltem.
2011. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak görcseim, de nem jött meg. Olyan mindjárt megjön érzésem volt. Már 8 hónapos múlt a lányom. :)
2011. dec. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De jó....hátha sikerülne karácsonyra,leírhatatlanul boldogok lennénk,mindenkinek jó egészséget kívánok!
2011. dec. 6. 21:24
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én most ugyanebben a cipőben járok... Két napja folyamatosan azt érzem, mintha valaki egy lufit fújna egyre nagyobbra a méhem helyén és közben pici tűvel böködné. Kívánom, hogy Neked/Nektek is Nekünk is ez a beágyazódást jelentse és pozitív teszteket a nemvárt napján!

2011. dec. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!