Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lányom ma 3 hónapos és két...

Lányom ma 3 hónapos és két napja sztrájkol, nem szopik eleget, illetve ha a mellem a szájához ér üvölt. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Az üvegből is próbáltam neki a tejet, de úgy sem kellett neki, éjszaka viszont szopik szépen.
2009. jún. 19. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló volt nálunk is amikor mozgolódtak a fogai. Sírt és elengedte a cicit. Vagy 20x kelett visszatennem és mindíg csak pár kortyot evett. Bekentem neki dentinox géllel ami zsibbaszt és akkor tudott szopizni. Ha nem a foga akkor kérdezz meg egy dokit nehogy baj legyen hogy nem tud enni rendesen.
2009. jún. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém 4 hós és 1 hónapja ugyanezt csinálja. Lehet, hogy fogzik mert néha tényleg olyan gyanús. Látszólag minden ok nélkül kiabál, kínlódik, szopi közben meg úgy húzza a mellbimbómat mint a gumicukrot. Szoktam neki masszírozni az ínyét alul de nem látok még semmit.
2009. jún. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt 3 hós korban szopisztrájk, sose derült ki miért is, mert az első fogacskák is 8 hósan jöttek ki a mensim meg 12 hós volt mikor megjött, beteg sem volt, csak nem akart cicizni se, üveg meg szóba se jöhetett be sem kapta a cumit. Én lemeztelenített felsőtesttel, sétálva a karomban ringatva bírtam rá a fiamat a szopira. Ahogyan ringattam , meg járkáltam úgy tartottam hogy be tudja kapni és magától rákapott. Nehéz volt kb 1 hétig tartott, és nálunk is nappal volt a gond, éjjel szépen szopott.

Most 14 hós még mindig nagy szeretettel szopik, és persze eszik-iszik mindenfélét.

2009. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!