Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek van még úgy a gyereke,...

Kinek van még úgy a gyereke, hogy sztrájkol pár napig? Nem eszik, vagy csak egyfélét hajlandó?

Figyelt kérdés
Megint nem eszik semmi főtt kaját,egész nap tejet inna,meg sajtot,felvágottat,kenyeret,joghurtot,stb. Eddig nem evett főzeléket,de evett tésztát és húst,most azt sem. 2 éves. Mindenféle előzmény nélkül csinálja ezt. Elegem van! Ha kimarad egy étkezés és ugyanazzal kínálom,nem eszik inkább üvölt és minél többször teszem elé,annál inkább nem akarja. Csak rosszabb lesz,pedig csak nem akarom hagyni magam.
2011. febr. 11. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd rá. Ha nem eszik,akkor ne adj neki semmit,tejet sem. Ha éhes lesz,akkor enni fog. Koplalásba nem fog belehalni és beteg sem lesz tőle.
2011. febr. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van,szinte semmit nem akar megenni a tejen kívül,2 éves kislány,már arra is gondoltam,hogy orvossal konzultálok,de lehet,hogy csak a dac korszaknak köszönhető ez.
2011. febr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves 8:48-as,ha megtudsz valamit,oszd meg velem is:)
2011. febr. 11. 09:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne szolgáld ki az igényeit. Tedd ki neki a kaját, ha éhes lesz, megeszi. Tudom, hogy kegyetlennek hangzik, de ha mindig engedsz neki, sose fogja kinőni.
2011. febr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hjaj ez az eves...nalunk ez a "nemeves" mar kezdettol meg van. 3 eves....es nem akar enni.Olyan konnyen irjak: ha megehezik eszik...nevetnem kell. Letezik, hogy az en lanyom 3-4 nap alatt sem ehezik meg? Hat a 4-ik nap kepes vagyok barmit megtenni, barmit odaadni csak egyen...igen...ilyen is van...hogy ehen halna?te kiprobalnad? en nem. Inkabb barmit csak egyen. Szoval nalunk kezdettol ugy van, hogy hetekig (2-3 sot elofordult h 4 hetig) jol eszik; vagyis a levest megeszi. (nem irom le hogy adom oda mert lehurrrr) aztan jon 1-2-3 sok het, hogy alig fogad el valamit. Ma nem evett gyumolcspuret! (igen, puret) mert budos...Mar nem is borulok ki. Csak idonkent. de olyankor sirok mert tehetetlen vagyok. Doktorneni megnezte. Semmi szervi baj, sem lelki. Csak ilyen o...nem szeret enni. Tehat kedves anyuka! turelmet kivanok neked! Kitartast. Es remenyt, hogy majd csak lesz etvagyuk es lesz kedvuk megenni a finomabbnal finomabb eteleket.( Nalunk most jon az ebed. Mar gyomoridegem van mert tudom, hogy az egyetlen dolog amit elfogad a leves...es az is csak par kanal.) Minden jot Nektek!! Meg annyit, hogy a gyerekgyogyasz nemreg azt tanacsolta, hogy inkabb fozzek azt amit szivesebben megeszik, hogy ne fogyjon le.Persze fogalmam sincs mit enne szivesebben.Joghurtot?Tejet?
2011. febr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!