Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyerekem a szőnyegre végzi...

A gyerekem a szőnyegre végzi a dolgát nem hajlandó a bincibe pedig ott van a szobába mit tegyek?

Figyelt kérdés
2éves lesz és kislány
2011. nov. 18. 14:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
Binci???
2011. nov. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ott van a szobába a binci vagy mi az na?!
2011. nov. 18. 14:03
 3/19 A kérdező kommentje:
wc csak kicsibe
2011. nov. 18. 14:04
 4/19 anonim ***** válasza:
egyrészt ha nem hajlandó akkor pelust rá... amíg nem érett rá, nagyon nem tudsz mit tenni, rákényszeríteni nem szabad.
2011. nov. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%

herpeszed van e?



bili

2011. nov. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

lemaradt a másrészt... szerintem ne legyen bili (binci... ezt se hallottam még :D nagyon szörnyű, bocs :D)

az legyen a fürdőben vagy wc-ben, te se a szoba közepén kakálsz... de ezt persze mindenki másképp gondolhatja csakleírtam

2011. nov. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

értem

egyébként nem a gyerekem...tesómé csak kiakaszt h nem csinál vele semmit...de szokott rajta lenni pelus! csak gondolom pont most megint nem volt

egyébként nállunk bincinek hivják :D

2011. nov. 18. 14:07
 8/19 A kérdező kommentje:

tényleg nem hallotatok még bincit? xD ez vicces :)

én növéremet nemmerem kioktatni csak igy kiváncsi voltam anyukáknak mi a véleménye

14/L

2011. nov. 18. 14:08
 9/19 A kérdező kommentje:

ha figyelmesen olvasnál rájönnél hogy nem az én gyerekem hanem növéremé! :) és csak azért irtam igy hogy anyukák irjanak ne kis hülyék ..

am meg még férjem sincs nem hogy gyerek Xd

2011. nov. 18. 14:11
 10/19 anonim ***** válasza:

lehet kapni kisvécé ülőkét -amit rá lehet tennia vécére

Ez lehet, hogy jobban bejönne a kicsinek- mert végülis utánozni akarják a felnőtteket- és azok sem bileb tojnak.

A kisvécékarima áltálában már ilyen korban megy nekik. Ehhez még egy kis sámlit kislábtartót is kell venni, akkor komfortos lesz.

itt amit látsz, sárga, nem is drága, csak rá kell tenni a nagyra:

[link]

itt meg az ikea zsámoly sámli


[link]

2011. nov. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!