Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hová "tünt"a mellböl a zsírszö...

Hová "tünt"a mellböl a zsírszövet a tejmirigyek miatt? Visszatöltödik valamikor?

Figyelt kérdés

Olyan üresek a melleim,egy laza implantátum beleférne.Lógnak a melleim,és szószerint üresek.....

A torna nem segít...Most akarom a súlyzózást kipróbálni.


2009. jún. 11. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
El kell keserítselek. Nem fog. Plasztikai sebész:(
2009. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem visszajött. Nem lett olyan, mint előtte volt, de azért meg nem sietek sebészhez.


A dolog egyedi. Fogadd el, hogy anyuka vagy és a cicidnek feladata volt. Ezért most szeresd és akkor az élet is visszajön belé.

2009. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek sajnos igaza van.Így marad,semmi sem segíthet csak az orvos.Én is így jártam,a szoptatások után maradt az üres tejes zacskó,ráadásul mindegyik után csappant egy kicsit:-(((
2009. jún. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A helyzet az hogy éppen zsírszövet lett több, mivel korábban a / bakfis korban / mirigyes állományú az emlő, akik nem szoptatnak/szoptattak azoknak megmarad a mirigyes állomány.
2009. jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a helyzet velem is. Lógnak a melleim. Tudom, hogy olyan már nem lesz, mint előtte, na de ennyire csúnya....

Azért az vigasztal, hogy a férjem így is szeret! :)

2009. jún. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!