Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyújtáson felejtettem! Visszat...

Gyújtáson felejtettem! Visszatöltődik az akksi?

Figyelt kérdés
Kb 10 órára gyújtáson felejtettem 2ütemű motoromat. Pöccre indul, de index és duda nem megy. Visszatöltődik pár km megtétele után normális töltöttségi szintre az akksi?
2011. jún. 14. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért pár kilóméter után ne várj csodát. Ha teljesen lemerült, akkor 4-5 óra legalább kell neki.
2011. jún. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mint az első, kiegészítve azzal, hogy ha van időd kapd ki az aksit és szép nyugiban töltsd fel.
2011. jún. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Feltöltödik simán, föleg ha lámpa nélkül közlekedsz. Csak azt nem tudom már hogy motorosnak kell e lámpa non-stop vagy sem (talán igen).
2011. jún. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kell lampa mindenhol folyamatosan motoron. Az is elkepzelheto, hogy kiegett a biztositek, ha egyaltalan nem megy a vilagitas, azt is erdemes lenne megnezned
2011. jún. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!