Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Odaadhatom neki ma azt a...

Odaadhatom neki ma azt a tejet, amit korábban lefagyasztottam, tegnap este felengedtük mert azt hittem pótolnom kell, de nem kellett ezért betettem a hűtőbe?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem melegítetted meg, hanem a hűtőben olvadt ki szép lassan, akkor igen.
2012. márc. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 napon belül kell felhasználni, tehát igen.
2012. márc. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Melegvízbe áztattam, úgy olvadt ki nagyjából 2 óra alatt...
2012. márc. 7. 10:02
 4/4 anonim ***** válasza:
NE add neki, és nem azért, mert a minőségében nem vagy biztos. A szoptatás alatt termelődik a tej, ha a pótlástól félsz, inkább tedd mellre. HA most adsz neki lefejt tejet, akkor megint fejned kell, hogy ne maradjon bent a pangó tej a melledben. Ördögi körbe kerülhetsz, aminek a vége az apadás, hiszen te sosem tudsz olyan hatékonyan fejni, ahogy ő szopik. Ha éhes, tedd mellre! a tejet meg, ha nem feltétlen muszáj felhasználni, öntsd ki, tudom, értékes és az ember szíve fáj érte, de a hosszú távú siker érdekében egy fix szopit a maradék pótlással helyettesíteni szoptatási öngyilkosság.
2012. márc. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!