Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy sört megihatok este, ha...

Egy sört megihatok este, ha szoptatok?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam,jó a tejtermelésnek,de nem azért innám,csak megkívántam.
2012. febr. 18. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha vezetsz,tilos(a saját érdekedben,Magyarországon -ha Magyarországon vagy- zéró-tolerancia van,a 0 pedig 0),egy sör alatt mit értesz?

Külföldön ennél talán picit lazábbak...de akkor se éri meg...

A babát tekintve 1-1 korty szerintem nem árt,bár én alkoholmenteset innék a helyedben,ha nagyon kívánod...abból meg ihatsz bármennyit...

2012. febr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy fél üveg barnasör belefér, és igazából ez a fajta serkenti legjobban a tejtermelést.
2012. febr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a baba?Ha még pici inkább ne...,de alkoholmenteset viszont tényleg ihatsz!Valamelyik kórházban még adnak is,mert tényleg jó tejserkentő.Az anyósom szerint amúgy meg amit megkívánsz az a gyereknek is jó.
2012. febr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy egész üveg sok lenne, de egy pohár simán belefér! Ahogy írták előttem a barna sör a legjobb tejtermelés szempontjából, én viszont rengeteg ízesített alkoholmenteset ittam (Holstein), nekem az nagyon bejött! :) De ha a simát kívánok, akkor azt is ihatsz természetesen, de 1 pohárnál többet ne! Emlékszem, hogy egyszer egy anyukával sétáltattuk babakocsiban a gyerkőcöket, 40 fokos nyári hőség volt és iszonyatosan megkívántam a sört. Az egyik boltban vettem is egy hűtött alkoholmenteset. Mikor kijöttünk a boltból, már bontottam is fel és ittam, mert tényleg nagyon kívántam. A bolt előtt akik álltak, meg ott mosolyogtak... utána gondolkoztam, hogy aki messziről láthatott, vajon mit gondolt rólam? Anyuka babakocsit tolva issza az üveges sört... :) A barátnőmmel elég jól mulattunk, de amúgy nem érdekelt, hogy ki mit gondol, egyszerűen KELLETT!!! :D
2012. febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

karamallz (azt hiszem igy irjak), az ami nagyon nagyon jo a tejtermelesnek :D


ha csak megkivantad, siman belefer egy poharkaval :D

egeszsegedre!

2012. febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Alkoholmenteset bármikor. Alkohol tartalmút semmikor! (szoptatás alatt)
2012. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Alkoholos mindenképpen kerülendő a következők miatt:

Az anyai vérben mérhető alkoholszint csaknem megegyezik az anyatejben mérhetővel. Mivel a kisbaba mája még nem képes gyorsan lebontani az alkoholt, egyetlen pohár sör anyatejen keresztül közvetített alkoholtartalmának kiürülése három órát vesz igénybe fiatal csecsemőnél, ennek a mennyiségnek a háromszorosa azonban már tizenhárom órát is igénybe vehet. Az alkohol megváltoztathatja az anyatej ízét, és ezért szopási nehézségeket okozhat. Egyes megfigyelések szerint a napi két pohárnyi italt fogyasztó nő kisbabája egyéves korára elmarad a fejlődésben vele egykorú társaitól.

2012. febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
legfeljebb majd nótázik a gyerek...:)
2012. febr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!