Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen szoptatós melltartótok...

Milyen szoptatós melltartótok van? Márka érdekelne? Mi a véleményetek a Trendy Mommy-ról?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy egyszerű párszáz forintos kínai szoptatós melltartóm van. Márkás társai sem tudnak többet:D
2012. febr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tegnap vettem kínaiban 900Ft.-ért, tökkkkéletes!
2012. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Imádom , a legkényelmesebb! Első babànàl nem használtam ilyet, most két honapos a picim és kettőt vettem,hogy tudjam mosni, csak ezt hasznalom. Kényelmes, jol tart,nem irrital!
2012. febr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van. Szerintem rossz minőségű, a mérete kisebb, mint ami rá van írva és nagyon bolyhosodik az anyaga és a legelső alkalommal kipattintottam a helyéről és azóta állandóan kibújik a patent, ha kell, ha nem! Nem ér ennyi pénzt!
2012. febr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az első babámnál kínait vettem, de az nagyon hamar kinyúlik, így ahányat vettem, annyi pénzből egy normálisat is lehet venni.

Ezért érdekelne, hogy melyik márka lenne a legtartósabb.

2012. febr. 28. 22:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van.A célnak megfelel.Kicsit kinyúlott az első de nem vészes.A többinek semmi baja.


[link]

2012. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!