Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak? Nagyon-nagyon...

Mit csináljak? Nagyon-nagyon fáj a mellem!

Figyelt kérdés
Tegnap begyulladt a mellem, van egy nagy csomó benne. De a mellbimbmmal is van valami. Van rajta egy sárgás folt. Annyira fáj, hogy nem tudom belőle szoptatni a picit.Most megpróbálom lefejni, de félek azt se fogom tudni a fájdalom miatt. Mi lehet ez és mit tegyek?
2009. jún. 7. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Irány az ügyelet!!! De komolyan, ne várj vele, mert csak rosszabb lesz, belázasodhatsz és akár teljesen el is mehet a tejed! Biztos begyulladt egy tejmirigy, az nem maradhat úgy!
2009. jún. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok:

Egy barátnőm ugyanígy járt! Kicsit szikével megvágták neki a mellbimbóját, ott ahol sárgás volt és csak úgy dőlt belőle a genny! Azt mondta nem volt kellemes, de megkönnyebbült utána! Persze nem 100% hogy nálad is ez van, csak gondoltam leírom! De mondom, szerintem menj be az ügyeletre, mert ha annyira fáj, akkor azt el kell hogy lássa egy orvos!!!!

2009. jún. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Neke is volt olyan hogy begyulladt a mellem(pedig rendszeresen fejtem,mert tejleadó voltam),és arra ébredtem,hogy fáj a mellem és tiszta láz vagyok!Én szinte soha nem vagyok lázas.Elmentünk az ügyeletre(persze vasárnap volt),és a dokibácsi megvizsgált írt fel antibiotikumot,ami mellett lehet szoptatni sőt kellett is,és sokat fejni.Nekem nem volt ilyen sárgás foltom mint neked!De azóta is szoptatok,a fiam most egy éves!

Tehát irány az ügyelet!

2009. jún. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg a leghasznosabb ha elmész orvoshoz. Nekem is volt sárgás folt a mellemen, lehet hogy egy tejcsatorna dugult el. Tudom hogy nagyon fáj szoptatni, de a baba tudja kiszívni a legjobban. Én is csillagokat láttam amíg szoptattam, de 3 nap alatt elmúlt. De azért menjél el orvoshoz, bármi más oka is lehet.
2009. jún. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!