Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Avent kézi mellszívó mindegyik...

Avent kézi mellszívó mindegyik részét lehet mikrósan sterilizálni? Minden fejésnél újra sterilizáljátok, elmossátok vagy csak naponta?

Figyelt kérdés
Napközbe leszeretném cumisüvegbe vgay via-s pohárba fejni és estére szeretném odaadni neki, ha nem lenne elég a mellembe, mert estére kevesebb van. S hogyan melegítsem fel?
2012. febr. 7. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Én mikrósan csináltam mindent!

A tejcsit beleöntöttem az üvegbe forró vizbe állitottam és igy melegedett fel!Kb 10 perc alatt!Melegíteni mikróba nem szabad az anyatejet!

2012. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. S hányszor sterilizálod, ha egy nap többször használod?
2012. febr. 7. 18:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Én minden alkalom előtt sterilizáltam, mert ha elteszed a hűtőbe a tejet, ez a legbiztosabb. Ha nagyon macerás másodjára és harmadjára, akkor csinálhatod úgy is, hogy elmosogatod rögtön használat után, és mikor megint fejni akarsz leöntöd éppen felforralt vízzel, vagy belemártod forrásban lévő vízbe. Én vízforralót használtam ilyenkor. Amíg nagyon kicsi volt, azért én biztos ami biztos alapon lesterilizáltam mikróba, később jött ez a módszer.

Egy nap egyszer feltétlen sterilizálj.

2012. febr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én csak egyszer sterilizáltam!

Elmostam hidegvizes fertőtlenítőbe szerintem nem kell minden

fejés után!

Lehet kapni tesco spar vagy akármelyik nagy áruházban ilyen hidegvizes fertőtlenítő szert cumira c.üvegekre stb!

Kb 800ft talán 100db van benne!Ezt nagyon jó!És elég igy csak este sterílizálni mindent!

2012. febr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!