Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha mellszívó akkor?

Ha mellszívó akkor?

Figyelt kérdés
sokan dícsérik az Aventos kéit. Kinek mi vált be?
2012. jan. 15. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem az van, nagyon meg vagyok vele elégedve.
2012. jan. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Medela Harmony, kézi. Szuper.
2012. jan. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 xStefix ***** válasza:

Nekem is Avent van, jól működött.

Leszámítva, hogy az enyém eléggé nyikorgott (nem tudom, ez egyéni dolog-e vagy jellemző..). De úgyis akkor és ott fejtem, amikor és ahol nem zavartam a gyerkőcöt.

2012. jan. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem Avet nezi volt, 1 kerek evig fejtem vele, es nagyon nagyon elegedett voltam. Nagyon hamar ment vele a fejes, raadasul nagy mennyisegeket tudtam lefejni. Mar a korhazban kellett, mert korababam volt. Oda mindenki mas markajut hozott be, de 2 nap utan a szobatarsaim kolcson kertek, fertotlenitettuk. Ok sem boldogultak a tobbivel, utana be is szereztek az Aventot. Ismerosok is ezt a fajtat dicserik.
2012. jan. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok: Avent kezi t akartam irni, bocs
2012. jan. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Akiknek Aventos kézi mellszívója van azoktól kérdezném,hogy csak és kizárólag Aventes üveget lehet rácsatlakoztatni?

Mert nekem a Mam-os cumisüvegek a legszimpatikusabbak,azt nem lehet???

2012. jan. 15. 22:13
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is aventos van, nagyon szeretem, amikor kell. Rögtön tudom fejni. Cumisüvegből is.

Szerintem boltban meg tudod nézni esetleg.

Bár teljesen mindegy szerintem. Mert én lefejem aventes pohárba és átöntöm cumisüvegbe ha szükség lenne rá. De hál istennek nincs. Ez akkor fontos, ha a baba nem hajlandó szopizni pedig van tejed. Ezt nem tudhatod előre. De azon a 10 másodpercen míg átöntöd a lefejt tejet a cumisüvegbe nem fog múlni semmi. Így mind1 ;)

2012. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem az Avent nem vált be, nem volt elég a szivóereje. Második gyereknél Mam-ot vettem, annak állitható az erőssége, bevált :)

Már nem használom, ha valakit érdekel, irjon privit! :)

2012. febr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
pl.engem :)
2012. febr. 9. 12:57
 10/11 anonim ***** válasza:
A MAM mellszívó nekem is bevált,de szerencsére nem volt rá sokáig szükségem,de amíg használtam szuper volt.Állítható szívóerővel van ellátva és minden MAM cumisüveg jó hozzá.
2012. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!