Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kézi vagy gépi mellszivó?

Kézi vagy gépi mellszivó?

Figyelt kérdés

sziasztok jövö ilyenkorra mármegszületik a második babám

elsö babánál kézi mellszivot használtam.....hadd ne mondjam mennyit ér.milyen gépimellszivót ajánlotok nekem?

illetve a igény szerinti szoptatásnál ugye nem kellállandóan fejnem majd. mert az elsö babámnál nyaggadtak hogy megadott órákba etessem, fejjek mindig mikor a babó evett. Ez annyira nem vált be ogy tápis lett a babám sajnos.


másik kérdés a terhességvége felé érdemes e és milyen homeopátiás szert venni hogy legyen elegendő tecsim?


2011. dec. 22. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is gépi mellszívóm van, medela márka. Sajnos vírus miatt kétszer is kórházba került a lányom, azért kellett vennem. A gyógyszertárban ajánlották, nagyon meg voltam elégedve vele, nem bántam meg. Igény szerint szoptattam és soha nem fejtem. Kivéve a két kórházi esetet, akkor nagyon megküzdöttem, de szerencsére nem apadt el. 14 hós koráig szoptattam.

A homeopátiához nem értek, abban nem tudok segíteni, én nem szedtem semmit. Mikor kevés volt a tejem, pihentem és tartalmas kajákat ettem. pl. húsleves- vadas. Nekem ez segített, se a tea, sem a sör nem jött be.

2011. dec. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Medela szintén! EGy szavam sem lehet rá! Harmadik gyerkőcöt szolgálja ki:)
2011. dec. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is Medela Swinget használok. 3 hónapos lesz a babám és még mindig minden nap fejek. Eddig azért, hogy több tejem legyen, most meg azért, mert annyi van reggel, hogy ennyit nem tud megenni babám és mellgyulladást meg nem akarok.
2011. dec. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!