Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van valahol a neten olyan...

Van valahol a neten olyan konkrét lista, amiben az van felsorolva, hogy mit ne egyek és igyak egyáltalán szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

Kicsit szerintem "túlfélem" ezt a kérdékört,de néha úgy érzem semmit nem ehetek...vagyis azt érzem nagyon beszűkültek a lhetőségeim.

Főképp ha azt az elvet követem,hogy azt ne egyek,ami engem is meghajt és/vagy felfúj.


És inni? A csupasz ásványvizet sajnis soha nem tudtam meginni,ha nincs valamilyen íze a folyadéknak amit iszok akkor szinte öklendezek tőle. A szörpök kilőve (ugye??) ha azok néha engem is bántanak.

Segítene valaki egy kicsit helyre tenni?

Olyan jól alakul a szoptatás, nem szeretném,ha az eféle félelmeim miatt tejgondok lennének.


2012. jan. 17. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:

teákat, szörpöket, limonádét kevés tejet nyugodtan ihatsz

enni pedig a puffasztó ételeket nem tanácsos, feltéve, hogy bántja a babád pocakját, de ezt is ki kell kísérletezni, nem minden babának van baja a káposztától, babtól

2012. jan. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát ezaz.

Az éjszakai gyakori kelések mellé nem annyira hinyzik mé egy hasfájás is. Ezért fura nekem ez a kísérltezgetés.


Ezen kívül nem csak azzal van gondom hogy puffaszt/nem puffaszt, hanem,hogy mi az ami 100% allergizál, és mi az ami lehet hogy allergizál...


És mi a helyzet az ízesített ásványvízzel? Pl Jana

2012. jan. 17. 17:41
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Semmi nem allergizál,csak allergizálHAT!

Olyan étel pedig egyáltalán nem,amit te eszel.

Nem kell túl parázni! Egyél-igyál mindent,ami jól esik. Csak a puffasztó ételekkel,és az erős fűszerekkel kell vigyázni.

2012. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én alkoholon, kávén kívül mindent eszek, iszok. Az ég világon semmi baja a picimnek semmitől. Persze nem iszok energiaitalt, stb
2012. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mehet az ízesített ásványvíz is
2012. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a lényeg, hogy egészségesen egyél, igyál.

tehát amit tilos: koffeintartalmú innivalók (kávé, tea, cola).

minden mást szabad, csak mértékkel, ha problémás az étel, ital. tehát jobb kerülni a szénsavas italokat (de 1-1 pohárnyitól semmi gond nem lesz), szörpöt is lehet, de a gyümölcslé jobb.

ételekből védőnőm szerint hetente 1x bármit lehet, csak sűrűn nem kell babot, lencsét, kelkáposztát... enni


nálunk a tej és a csoki okozott gondokat a babámnak.

tehát a lényeg: sok vitamin, fehérje.

2012. jan. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a mák és a káposzta volt gond.Csak.
2012. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!