Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt 90 napos...

Szoptatás alatt 90 napos diéta? Szabad?

Figyelt kérdés
6,5 hónapos a fiam, napi 3-4* szopizik még, de már kap szilárdat is.
2012. jan. 1. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
én ne tenném ha még ennyiszer szopizik.
2012. jan. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad 3-4 szopival még inkább az anyatej mondható fő tápláléknak! Ki tudja mennyit csökkene a tejed minősége! Vár még azzal a diétával!
2012. jan. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, én is inkább a nem mellett állok, amíg szoptatok, csak gondoltam megkérdezem. Addig meg marad itthon a torna! :)

BÚÉK!

2012. jan. 1. 17:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt a hülyeséget akkor se csináld,ha nem szoptatsz.

Napi 5-6 szor kis étkezés, sok zöldség,gyümölcsök mértékkel ,fehérkenyér,péksütemények,nasik,üditőket kerüld,sok fehérhús,tojás,tejtermék. Mellé napi 2-3 liter folyadék,és 30 perc-1 óra mozgás (lehet otthoni torna is) ,és sikerülni fog. Ezzel nem ártasz se a szoptatásnak,se a babádnak,se magadnak.

2012. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Betti válasza:


Ez a fajta diéta méreganyagok felszabadulásával jár,ezért nem szabad.Én is azt ajánlom,hogy egy kicsit figyelj oda az étkezésre,az édességeket iktasd ki,plussz egy kis mozgás,ezzel is lehet eredményt elérni.

2012. jan. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én teljes szénhidrátkihagyással kezdtem kajálni,és napi 20-30 percet tornáztam!14 hós volt a lányom,mikor azt mondtam,ha rá is megy a szopi nem lesz lelkifurdim!19 hós korára 19 kilót fogytam!A szopi ugyanúgy megmaradt!20 hós korában újra babaás lettem,de egyáltalán nem hízomannyira mint az első alatt!De figyelek a kajálásra még mindig,de természetesen eszem már szénhidrátot,de csak délelőtt max3-ig!


2 éves szopizó kislány és 22 hetes pocakcsajszi anyuja

2012. jan. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xStefix ***** válasza:

Simonfi Ági, a magyarországi Pilates egyik legnagyobb alakja ezt mondta erről a témáról:

Bármiféle diéta, amiben időmegszabás van, rögtön keltsen benned gyanút - ezeket ugyanis nem véletlenül limitálták x napra, hétre stb..! Bár a megadott idő alatt ugyan elérheted azt a célt, amit szeretnél, de ha ezután abbahagyod a diétát, senki nem fogja neked garantálni, hogy az eredménye tartósan meg is marad (sőőőt). Kezdődik a jólismert jojó... Viszont, ha tovább folytatod a diétát, azt sem tudja senki garantálni, hogy nem teszel kárt az egészségedben (hiszen ezek a diéták legtöbbször komoly megvonásokkal járnak).


Szerintem ez teljesen logikus, én innentől se szoptatás alatt, se egyébként nem kezdenék bele semmilyen limites diétába.

Étrend- és életmód-váltás, az már igen. Azzal tudod tartósan és kíméletesen átállítani magad.

2012. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!