Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet enni...

Szoptatás alatt lehet enni banánt? Vagy milyen gyümölcsöt lehet enni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindent ehetsz.
2011. dec. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én eszek! A védőnő azt mondta, hogy az apró magvas gyümölcsökkel kell vigyázni (kivi, málna, eper, ribizli), mert allergiálhatnak. Én ezeket nem ettem! Lehet enni: meggy, alma, narancs stb.
2011. dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mindent lehet alapjában. csak ha látod a babán, hogy valamit nem bírt, akkor azt kell csökkenteni, kizárni.


gyümölcsök nem szoktak gondot okozni. de az apró magvasokból tényleg nem tanácsos sokat enni. (de mire eperszezon lesz, már nagy lesz a babád, úgyhogy ez lehet, hogy nem is érint).

2011. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a körte hasfájást okozott, bár akkor a fiam még csak 10 hetes volt. Nekem azt mondta a védőnő, hogy első 3 hónapban figyeljem a babám reakcióját, mert van amelyik babánál egyes gyümölcsök, zöldségek hasfájást, puffadást okozhatnak vagy allergiás reakciót válthatnak ki. A banán székletfogó, de ez sem mindenkinél, nálunk nem okozott gondot.
2011. dec. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunkis a körte volt csak a bűnös! :)De ha vastagon megpucolod (mert a héjja puffaszt) akkor mehet!De ez általában tényleg csak az első 3 hónapban okozgondot!

Utána is azért reagáltah a babafájdalommal, de ált akkoriban elmúlik!2 éve szoptatok,de eszünk babot is... :)A lányom ha Ő eszi allergiás az aprómagvasokra,de ha én eszem semmi baja tőle!

2011. dec. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!