Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől lehet, hogy 4 és fél...

Mitől lehet, hogy 4 és fél hónapos fiam már nem akar eleget szopni? Lehet köze antibiotikumos kezeléshez? Vagy valószínűbb, hogy kezd elapadni? Ilyen hamar eltud apadni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 25. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy nem akar eleget szopni? Rövidebb ideig szopik? Vagy méred, és grammra nem elegendő? vagy???
2008. márc. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan úgy értem, nagyon rövid ideig szívja, talán 2-3 percig, majd nyugtalan kapálózásba kezd, ilyenkor átteszem a másikra, és azzal is ugyan ezt csinálja.Napközben 70-80 grammnál nem eszik többet.De se cumisüvegből, se kanállal nem fogad el pótlást (lefejt anyatejet)Nem értem mi lehet a baja??!
2008. márc. 26. 12:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj fejni ,onnan megtudod mennyi tejcsid van.Van aki ilyen hamar leválasztja saját magát.Már 4 hós , akkor nyugodtan kezdheted hozzátáplálni.Először csak napi egy szopit válts ki pl gyümöllcsel vagy párolt zöldséggel.Ha nemtetszik neki kaja után rakd megin cicire és másnap ugyanígy míg hozzá nem szokik az ízekhez.Ui.Semmi fűszer, se cukor ,se só.!!Én is így csináltam és a lányom a kaja mellet m,égy 2 évig cicizett, pedig én is azt hittem 5hósan hogy elapad.Vehetsz herbáriás tejszaporító teát is nekem bevált.
2008. márc. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!