Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elkaphatja a 1,5 hós babám a...

Elkaphatja a 1,5 hós babám a náthát az apukámtól ha hazamegyünk hozzájuk?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam veszek maszkot a gyógyszertárban ,de mi mást tehetnék még? Nagyon féltem,de már nagyon szeretném látni a szüleimet is
2009. máj. 15. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:

A maszk nagyon jó dolog!!

Nekem a kisfiam télen volt 4 hónapos ,mi olyan betegek voltunk alig éltünk és nem kapta el!!!

Ezt csak nyugtatásképen irtam ,de persze ez nem minden babára vonatkozik!!!

De egy 1.5 hós baba naon picike még !!!

Légy óvatos, és ha tanácsolhatom ne menjetek vele sehova most!!

Én legalábbis nem vinném!!üdv egy 9 hós baba anyukája

2009. máj. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha szoptatsz, akkor nem valószínü. Ugyanis az anyatej védettséget nyújt. Az én kisfiam most lesz 2 hónapos, s két hete torokgyulladásom volt. Köhögtem, folyt az orrom stb. Szerencsére nem kapta el, pedig csak egy hónapig tudtam szoptatni (sajnos). A védönöm szerint, bizonyos védettség még van ezeknél a piciknél, amit a "hasunkban" kaptak. Egyébként sürün kell kezet mosni. A maszk jó ötlet, s hát apukád ne nagyon érintkezzen a kicsivel.
2009. máj. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyugatató választ remélem nem kapja el
2009. máj. 15. 13:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!