Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meg vagyok fázva és szoptatom...

Meg vagyok fázva és szoptatom a 3 hetes babánkat, elkaphatja a kicsi a náthát?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szájmaszk, fertőtlenítős kézmosás, sok szellőztetés. Így nem valószínű, hogy bármi baja lesz a babádnak. Minden jót és jobbulást Neked!
2011. febr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Náthát nem, de még akkor se fertőzöd meg nagy valószínűséggel, ha komolyabban megbetegszel. Szoptasd továbbra is, így egyenesen megkapja tőled az anyatejen keresztül a megfelelő antianyagokat!
2011. febr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösöznöm megnyugodtam bár tényleg egy kis megfázás,még az orrom se folyik annyira,de elsö baba és nagyon aggodtam!Mégegyszer köszönöm!
2011. febr. 24. 11:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg,ha szoptatod,tőled nem kaphat el semmit.A te szervezetedre már ott vannak az antitestek mielőtt a betegség kiütne rajtad.Ez átmegy az anyatejbe,a babád megkapja tőled.Olyan mintha oltást kapott volna arra a vírusra.Nem én találtam ki ,nemrég olvastam.
2011. febr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elöttem szólóval.39fokos lázam volt 3 hete és még akkor is szoptattam mert azt mondta az orvos hogy lehet.maszkba mászkáltam én is 2 hétig mert jól elhúzódott a nátha.Nem lett semmi baja hála isten.most 1 hónapos
2011. febr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!