Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért lett kevesebb a tejcim?

Miért lett kevesebb a tejcim?

Figyelt kérdés

Eddig mindig maradt a cicimben szoptatás után,most meg úgy érzem,hogy nem.Meg azt is szoktam érezni,hogy tele vannak a melleim,szinte már vártam,hogy felébredjen a baba,most meg csak reggel van ez az érzés.Lehet,hogy azért mert kevesebb folyadékot iszok?Csak mert ebben a hülye időben annyira nem kívánom,mint melegben.Na igen,melegben sokkal több volt a tejem is.Más is járt így?Ugye nem fog elapadni????Ja eddig semmi mást nem kapott a baba,csak anyatejet,szerencsére egy csepp tápszert sem kellett neki adni és ezután sem nagyon szeretnék.

Egy 8 hetes kislány anyukája


2009. máj. 14. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed kevés a tej, tedd a babát minél gyakrabban mellere és fejjél a szoptatások után. Ha eddig sok folyadékot ittál, akkor sztem folytasd ugyanúgy.

Vannak homeós készítmények (urtica urens 5CH)

De ezen az oldalon legalább 100 hasonló kérdés van (és hozzá rengeteg haszn os válasz!)

2009. máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kezd beállni a kereslet-kínálat egyensúlya. Nekem már reggelre sem keményedik be és mégis elég neki, kislányom 8 hónapos

Akkor kevés a tej, ha szopi után sír a baba.

2009. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a normális ha nem fáj és feszül a melled. Ilyenkor áll be a kereslet-kínálat. Ha nem lenne elég a babának, észrevennéd mert követelné a cicit. Ha mégis úgy érzed, tedd többet mellre. Annál jobban semmi nem növeli a tejci mennyiségét,és ha esetleg több kell neki,az Ő igénye szerint változik a dolog.

Boldog babázást!

2009. máj. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is reggelre bekeménxedik, valószínüleg azért, mert éjjel ritkábban eszik a baba (10 hetes, csak anyatejes), illetve mert éjjel pihenek.

Ettől függetlenül nem érzem, hogy nappalara kevés lenne a tejem.

2009. máj. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,valószínűleg elég neki,ha nem sír utána.Viszont arra figyelj hogy a későbbiekben (ha már nézelődik,nem figyel a cicizésre,pár hó múlva)kiszívja rendesen a végét is,mert ha nem akkor elkezd apadni.
2009. máj. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
egyébként én is soxor elfelejtettem inni,meg nem kívántam,stb.De a húsleves mindig jöhetett!!!ha szereted a levest,könnyebb pótolni a folyadékot,mint iszogatni...és választék is van bőven...előző voltam
2009. máj. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!