Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha már nem akar szopizni a...

Ha már nem akar szopizni a babám és a tejem is kevés hogy apasszam el a tejcit?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálam is ez a helyzet. Nem múlik el magától?

Apa elutazott egy hétre, már a második naptól nem volt hajlandó szopizni a baba. Szerencsére már 11 hónapos lesz, már nagyfiú!

2009. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fordulj a nőgyógyászodhoz, hogy amennyiben alkalmazható írjon fel ösztrogen tartamú fogamzásgátlót.

Az ösztrogen elapasztja a tejet.

2009. máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hideg borogatás, jegelés gyorsítja az elmúlást.
2009. máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát most sokan lehet, hogy nem hiszik el, amit írok, de én úgy jártam, hogy kb5 hónapig szopott a manóm. Aztán idegi alapon 2 nap alatt elapadt.

Utána tápszer, meg hozzátáplálás, meg ilyenek...

Most 18 hónapos elmúlott a picikém, és a mai napig, ha síró gyereket hallok, vagy szoptatásról van szó, vagy látom, hogy valaki szoptat, akkor érzem, hogy dolgozik a mellem. Megpróbáltam leszívni, és elkezdett spriccelni. 2 másodpercig, aztán semmi. mint ha elvágták volna.

Állítólag elapasztásra jó a vizes törölköző( hűvös), meg az a melltartó, ami nem annyira kényelmes( de nem szorít!!!)

2009. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az Urtica Urens nek is van apasztó hatása, 15 CH vagy 30 CH, a gyógyszertárban tudják.

De ha kevés, magától is elapd, nem?

2009. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam,én nem csináltam/lok semmit vele,mert már éppen csak 1-2csepp van benne.
2009. máj. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi remélem valami beválik
2009. máj. 15. 17:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!