Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elmegy a tejem? Vagy csak egy...

Alinaaa kérdése:

Elmegy a tejem? Vagy csak egy kis válság? Volt már valakinek?

Figyelt kérdés

Tegnap este lefeküdtem és az éjjeli evésnél puhák voltak a melleim, pedig kőkemények szoktak lenni.Tej volt benne. Másnap alig bírtak megtelni volt, hogy 2-ből szoptattam, amit már rég nem csináltunk. Ma éjjel megint puhák. Érzem hogy telítődnek, szóval van bennük, de mégis puhák, és tudom hogy kevés van benne, legalább is kevesebb.

Most megpróbálom többször rátenni. csak érdekelne, hogy el e mehet ilyen hirtelen a tej, vagy csak egy kis kilengés és minden a régi lesz?

Szoptatni akarok, 24.-én lesz 5 hónapos a fiam


2011. nov. 16. 09:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. rendbe jött, már estére megint kemény lett a mellem, pedig pihenni sem tudtam.

Lehet a ti válaszaitoktól nyugodtam meg?:))))

2011. nov. 16. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!