Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek hogy aludt éjszaka a 2...

Kinek hogy aludt éjszaka a 2 és fél hónapos babája?

Figyelt kérdés
Nekem 2 óránként felkel szopizni ! Mikor fogja átaludni az éjszakát? Valaki azt mondja hogy ennyi idősen máe átkéne hogy aludja az éjszakát.
2009. máj. 8. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden baba más. Nekem olyan ismerősöm is van akinek egyáltalán nem alszik éjszaka a babája és olyan is akinek óránként ébred ill. olyan is aki 2 éves már és 2 óránként ébred mint a tied.

Nekem egy szavam se lehet mert este 8-tól 12-ig alszik, utána 3-3,5 óránként kér enni mint nappal. Mi most 11 hetesek vagyunk és kb. 8 hetes korától van így.

De egyébként van akinek születésétől kezdve alszik a babája 6-8 órákat éjszaka.

.

2009. máj. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az enyém ma 2hós, és evett este 7-körül, majd éjjel 1 kor, aztán fél 4 körül, majd 6 előtt ébresztőt csinált, evett is egy kicsit. Utána reggel 8 után és most még alszik kint a kertebn, én meg eddig napoztam :-))

De van amikor csak 2x kel éjjel.

Van akinek átaludja, van akinek nem, úgy emlékszem a fiam ennyni idősen is felkelt többször enni éjszaka.

2009. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A fiam 9 hónapos.

Két hónaposan olyan este 8 körül fürdés után szopi volt, letettem aludni, kb. éjfél-egy órakor felébredt, evett és aludt olyan reggel 4-5-ig.

Aztán később az éjféli kitolódott hajnal 3-ra, és a reggeli 8-ra... utána meg már este 8-től aludt reggel 5+6-ig.Ez - néhány éjszakás kivétellel- most is így van.

De ahány baba, annyi az igazság. A barátnőm kislánya olyan szigorúan tartotta a 3 óránkénti étkezést, mint akinek a pocijában kakukkos óra van:-)))

Egy másik ismerősömé meg nappal szundikált éjjel meg ügyeletet tartott.

Szerintem ne erőltess semmit, majd alakul. Pici még ő.

Kitartást neked, mert így fárasztó lehet ám.

2009. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!