Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig tartott nálatok a tej...

Meddig tartott nálatok a tej "csinálás"?

Figyelt kérdés

3 hónaposak vagyunk, elérkeztünk a növekedési ugráshoz.

Már 3 napja sűrűbben szopiztatom a babám, de egyre nyűgibb.

Mikortól lehet számítani a több tejcsire? Úgy kb 2 óránként szopizik, de biztos jóval kevesebbeket,tudom hogy többet is tudna enni. Ha megpótolom akkor már nem termelődik annyi azt tudom. Ti hogy vészeltétek át? Mennyi idő volt nálatok?


2009. máj. 8. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
kb 1 hét
2009. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jaj, borzalmas volt:S Igaz pár nap volt csak, de állandóan sírt a kislányom, sokat tettem mindkét mellre minden alkalommal, és fejtem is még mellette.


Kitartás, megjön a gyümölcse!

2009. máj. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2.vagyok! Még akkor szedtem 1-2 napot az urtica urens homeós szert, meg kecskeruta fű teát, amit nehéz beszerezni:( De jó a Laktoherb is vagy alk. mentes sör. Csak ennyit egybe ne!
2009. máj. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, az enyém is 3 hónapos. Nálam pár nap alatt beállt a tej, legalábbis abból gondolom, hogy éjszakánként ismét 4-5 óránként kel enni, és nem 3. Hanem a nyűgösség az egy külön ügy. Nem csak azért nyügi szerintem, mert kevés neki a tej, hanem ilyenkor az alaphangulatuk ilyen. Legalábbis én ezt vettem észre a fiamon. Kb. 1 hétig nem volt jó neki semmi, csak sírt vagy aludt, borzasztó kimerítő volt.
2009. máj. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Már nálunk ez a 4. nap, és már pótlást akartam adni.

Akkor lehet még egy pár napot kihúzunk, látom nektek sem volt egyszerű. Remélem lesz tejcsi nemsokára. :)

2009. máj. 9. 11:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!