Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ez is cumizavar? 4 hetes a...

Ez is cumizavar? 4 hetes a babám, és sajnos akármennyit van cicin, nem elég neki a tejem sokszor félórákat van még az üres cicin, és utánna sír és rágja az öklét.

Figyelt kérdés

Kiegészítést nem tudok neki adni cumisüvegből, mert akármennyire is éhes, nem tud üvegből enni, rosszul szívja, fecskendőhöz már nagy, pohárból esélytelen. :(

Tejszaporítással már mindent megpróbáltam nem arra kérnék tanácsokat.... Érdemes lenne cumisüveget váltanom, bár van hogy tud valamennyit enni belőle, utánna meg mintha elfelejtené...


2011. aug. 28. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős és milyen cumisüveget használsz? Hogy érted, hogy a fecskendőhöz nagy? Legyen bármekkora is, akkor is tudnod kell a szájába nyomni a tejet. A pohár sem esélytelen ha csak picit döltöd meg, hisz valahogyan meg kell etetned, ha az anyatejjel nem lakik jól.
2011. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

120-akat eszik mire megenné fecskendőből 10X elalszik...:(

Aventes üveget használunk. 4 hetes

2011. aug. 28. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, bár az első gyermekemnél az Aventes cumisüveg vált be, a lányom nem tudott belőle inni. Anyatejes, csak szerettem volna, ha cumiból is meg tudja inni a tejet, csak hogy biztonságban legyen. Szóval a lényeg: Tommee Tippee cumisüveg, egészen cici formája van, egyből elcsípte és szívta, míg az Aventestől öklendezett. Minden baba más, szerintem érdemes megpróbálnod egy másik cumisüveget, akár a Tommee Tippee-t akár másat.
2011. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!