Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki csak lefejt tejjel etette...

Aki csak lefejt tejjel etette a babáját, mikor hagyta abba a fejést?

Figyelt kérdés
A babának nem kellett már az anyatej, vagy mire számítsak?
2009. ápr. 17. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az en fiam 7 honapos es egy hetes, es meg mindig lefejt tejen el, mast nem is nagyon akar enni. Nagy kitartas kell az biztos ehhez, de en vagyok vele, hogy mindent a babaert! 3x egy nap fejek, igy megvan az egesz napi adagja.
2009. ápr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ

nálunk 6,5 hónapos a babó és még én is fejek kitartóan, csak kiváncsi voltam

2009. ápr. 17. 16:08
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Elso vagyok. Eszik mar mast is a kisbabad?
2009. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 hós a fiam és még én is fejek, már csak én is 3x egy nap így megvan neki a napi adag. Délben eszi főzit csak, a többi étkezése anyatej. Bár egy pár napja délben sem hajlandó kanalasat enni. De egy éves koráig biztos fogok fejni, és utánna meg már kaphat bolti tejet.
2009. ápr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

az én babám már 8 hónapos, 5 hónapos kora óta nem hajlandó szopizni, így azóta lefejt tejet kap.

napi 4x fejek (kb.800 ml jön össze naponta), de nagyon unom már! sajnálom rá az időt, ez kb. napi 4 órát vesz igénybe, amit szívesen eltöltenék máshogy is, mint ülni a s*ggemen és fejni...

kevesebbet tudok így foglalkozni a babámmal, sokszor a séta rovására megy ...sorolhatnám


már én is gondolkodtam ezen, hoyg vajon meddig kell ezt csinálni????

2009. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

már eszik gyümit, főzit, kb 5 hónapos korától kezdtem a hozzátáplálást, mert eleve nem volt sok tejem, de ha rajta múlna már nem is lenne

néha már macerás, mert van egy 22 hónapos kislányom is és tőle is elveszi az időt, nem beszélve arról, mikor meglátja a kezemben a fejőt és már előre mondja:anya nem:) és húzna játszani

2009. ápr. 17. 16:57
 7/10 A kérdező kommentje:
mindkettőnek a legjobbat szeretném, de sajna nem tudok szétszakadni:)
2009. ápr. 17. 17:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Helló! Az én kisfiam 6 hós lesz jövő héten és 6 hetes kora óta csak lefejt anyatejet kap! Jókat nevettem, mikor elolvastam a többi válaszoló írását, mert ugyan így vagyok én is... 3szor fejek egy nap, de iszonyú sok időt elrabol, nem beszélve arról, hogy már lassan gerincferdülést kapok az állandó görnyedéstől! Az én kisfiam 9.-ke óta kap almát meg krumplit, de utálja! A délelőtti evés előtt szoktam megkóstoltatni vele. Kitartás mindekinek! :)
2009. ápr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Elso vagyok. Lanyok, en ugy csinalom, hogy beszereztem 2 kezi mellszivot, olcsobb fajtat (de ennek ellenere nagyon jo), es egyszerre fejem a ket mellem! Nagyon hatekony, es max egy fel orat vesz igenybe! Probaljatok ki!
2009. ápr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 6 hós koráig fejtem, hozzátápit 4 hós korától kapott, anyatejjel keverve. A tápszert soha nem fogadta el, mindegyik kijött belőle, 8 hós koráig próbálkoztunk több fajtával. Ezután már kezdte kapni a husit, tejet azóta sem nagyon fogad el.
2009. ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!