Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért van az, hogy a provokatí...

Miért van az, hogy a provokatív értelmetlen kérdésekre van 80 válasz, és mikor tényleg segítség kell, akkor 2-3 válasz jön, ami nem is a kérdésről szól?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 13:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindig adekvát válaszokat küldtek ha kérdeztem, szóval én ezt nem tapasztaltam. A provokatív kérdésre meg persze hogy ugrik mindenki, hát ilyen természet az ember.
2011. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ez tök jó kérdés. épp így vagyok most én is: csak annyit kérdeztem, hogy egy bizonyos tápszer (gondolom egy csomóan használják, csak elő kéne venni) hátoldalára mi van írva. erre nagy nehezen egy valaki leírta, hogy ne azt nézzem mi van ott és ő úgy szokta, hogy...

talán az emberek nem is segíteni jönnek, hanem okoskodni. (tisztelet a kivételnek)

kérdező: te most mi kapcsán írtad ki a kérdésed, hasonló tapasztalat?

2011. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Az este vészhelyzetben voltam,reméltem valaki segít.De van olyan eset is,mikor privit írsz valakinek,mert mindig olyan jó,tudományos válaszokat ad a kérdésekre.És persze arra már nem jön válasz.

Ha kiirom esetleg ide,akkor válaszol,jön a regény,és még mellette írnak sokan mások,persze messze a témától.

Az ilyeneknek miért nehéz 2 sorban válaszolni,ha ugyis olyan nagy okosnak tartják magukat.

Elnézést,hogy ezt írom,de az a lényeg,hogy ki mit tud,hogy minél többen olvassák.

Na mindegy,elég időtöltés ez az oldal,kár erre pazarolni az időt.

2011. júl. 8. 14:28
 4/14 anonim ***** válasza:

Igen, jó kérdés. Én sem gondolom, hogy egy bizonyos tápszert ketten használnak azok közül, akik rendszeresen járnak ide, mégis "csak" 2 válaszom érkezett. De végülis meg se mukkanok, mert hasznos választ kaptam, kaptak is zöldet a válaszolók. :)

Privivel kapcs. annyit tudok hozzátenni, hogy millió és egy spamem jön mostanában olyan átverősen, hogy szimpla név a feladó, és a tárgy is általános (hogy vagy, re: , mi újság), hogy mindenképp megnyissam, hogy ismeretlen email címről nem is nagyon szoktam megnyitni már. Ha írt is valaki, én biztos, hogy emiatt nem válaszoltam.

2011. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Na igen, ez nagyon jellemző. Azért van mert az emberek 80%-a kb azért jár ide hogy kiélje az agresszióját, veszekedjen, másokat mocskoljon, nem pedig azért hogy ténylegesen segítsen a bajban levőkön. Végülis ez egy anonim oldal, itt nyugodtan úgy "beszélhetnek" másokkal mint ahogy azt a valóságban a büdös életben nem tehetnék meg. Én is ezt tapasztaltam (írtam is ki egy ugyanilyen kérdést mint te, Kérdező, de stílusosan arra sem válaszoltak érdemben), hogy feltettem egy normális kérdést mert tényleg segítségre, információra lett volna szükségem és volt hogy 0 db válasz érkezett.
2011. júl. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 xStefix ***** válasza:

Azért, mert az elmúlt időszakban könnyebb és (akármilyen furcsa is) gyorsabb volt ide regénmyt írni, mint privátban válaszolni. Vizsgaidőszakom volt és emellett beteg is voltam/vagyok, ezért hanyagoltam el a leveleket. Egyébként pedig - ez magánjellegű dolog - mindig is jobban szerettem fórumozni/csetelni, mint levelet írni.

De nemrég egy másik topikban elnézést kértem mindenkitől, akinek nem írtam vissza mostanában. Sajnálom és rosszul érzem magam miatta, igyekszem pótolni az elmaradásokat. De, akinek annyira s.o.s. problémája van, annak (valóban) szoktam itt válaszolni, amikor vagyok. Vagy privátban szívesen adok telefonszámot is, ha valaki kéri, mert szóban a leggyorsabb a segítségnyújtás. De "végső esetben" ott vannak a hivatásos tanácsadók is, őket is lehet keresni.

És azért írtam magamról, mert a kérdező kommentjének egyik célzottja én vagyok, gondolom.

2011. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát nem "célzott"senki,általánosságban írtam,a féléves fórumozós tapasztalatom után,hogy privátra nem igazán válaszolnak.
2011. júl. 8. 21:12
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyetertek veled kedves kerdezo.nehany hete en is feltettem egy kerdest es egyetlen egy emberke valaszolt ra, o nagyon sok jot irt nekem.A kerdesem azokhoz szolt akiknek nem terhessegkor jott elo a cukorbetegseg hanem mar eleve cukorbetegen lettek terhesek.Pedig ugy gondolom, hogy ez sem tul ritka dolog.... de hat ez van :(
2011. júl. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
:'(
2011. júl. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én meg válaszoltam privátba, és nem kaptam rá még 1 köszit sem. Nem, baj, hátha segítettem vele, csak félek, vmi miatt nem kapta meg az illető. Nem jött vissza a levél.És nem írok,mert nem akarom zaklatni, biztos elfoglalt a szoptatással.
2011. júl. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!