Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Honnan tudom, hogy a mellem...

Honnan tudom, hogy a mellem begyulladt?

Figyelt kérdés
És ha ez a gyanúm, akkor kihez kell vele fordulni? Nőgyógyászhoz?
2011. jún. 22. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Iszonyatosan faj. Nekem be is pirosodott. Haziorvoshoz vagy vedonohoz erdemes elmenni.
2011. jún. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ilyenkor lehet szoptatni?
2011. jún. 22. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem csupán lehet, hanem kifejezetten ajánlott is! Semmi sem tudja úgy kiszívni a melledből a tejet, mint a baba. [link]
2011. jún. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

akinek volt mellgyulladása,az azt mondta, h a legrosszabb ellenségének sem kivánná, annyira fáj. És ugye ráadásul szoptatni KELL, h kiürüljön a mell, meg maszírozni. Hát, én bepisilnék, az biztos!

Meg LÁZzal is jár.

2011. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem úgy történt, hogy 1 PERC alatt belázasodtam. Iszonyúan fázni kezdtem, beszaladtam a paplan alá, és mértem 38,2-t.

A mellem nagyon fájni kezdett pillanatok alatt, lilára vörösödött az egész, és hónaljban, karban is fájt.

Egész éjjel lázcsillapítóztam, izzadtam, és hideg vizes ruháztam a mellem.

Másnap bementem a kórházba, ott egy csecsemős nővér jól lefejt, majd belepusztultam, adott Bepanten krémeket masszírozáshoz, aztán kaptam antibiotikumot, és tovább vizes ruháztam, de szopiztatni is KELLETT!!

A hideg vízzel óvatosan kell, mert elapaszthatja a tejet.

2011. jún. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!