Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki elsziv 2-3 szal cigit egy...

Aki elsziv 2-3 szal cigit egy nap es szoptat, az inkabb ne szoptasson?

Figyelt kérdés
Ne vadoljatok.Ez csak egy kerdes volt
2009. márc. 17. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
ne,a baba megutálhatja igy a tejet.inkább ne cigizzen
2009. márc. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
A barátnőm 3 éves koráig szoptatta a babáját és úgy cigizett, mint a gyárkémény. Szóval nem biztos, hogy megutálja a tejet. (a gyereknek semmi baja, pedig a terhesség alatt is cigizett)
2009. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

2-3 szál cigi mellett nyugodtan szoptathat :)

persze jobb lenne ha nem cigizne

2009. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Úgy tudom, a babánál is nikotin-függőséget okoz, ha a "cigis" tejcsit issza. Tehát ha már nem szopizik, elvonási tünetei lehetnek, akkor lesznek vele problémák, de ahogy gondolja a kismama, szerintem nem éri meg...
2009. márc. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

inkább ne cigizzen, ha már a saját egészsége nem fontos, legalább a babáé legyen az. Egy kisbabának nincs jobb az anyatejnél és nincs rosszabb egy önző anyukánál.

És nyugodtan le lehet pontozni!

Én is szívtam a cigarettát, napi 1 1/2-2 dobozzal, de eszembe sem jutott sem terhesen, sem szoptatás alatt szívni.

2009. márc. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a szokásos cigi téma....Csatlakozom az előttem szólokhoz. NE CIGIZZEN!!!!! Aki gyereket vállal tudja mivel jár...mind anyagilag, mind máshogy. Minek kell az a 2-3 szál naponta? Én a terhességem elött napi 1 dobozt szívtam...9 hós a kisfiam. Nem mondom h nem jut néha eszembe, de nem gyújtanék rá...Miatta! Mert felelős vagy érte. Aki meg terhesség alatt cigizik...inkább nem is írom...
2009. márc. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak nem az volt a kérdés hogy cigizzen-e, hanem hogy cigi mellett szoptasson-e, de úgy tűnik nem megy az olvasás... Sokat segítettetek :S
2009. márc. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!